Hangi marka sütyen kullanıyorsunuz?

Sutyenlerim goguslerimi fazla birlestiriyor.biraz aralik durmasini istiyorum. Cozumu olan varmi?

ayneennn ! bende hep ona dikkat ediyorum alırken.ama şunu anladım ki,nekadar destekli olursa okadar birleşme oluyor:) ben çok destekli giymiyorum o yüzden.hatta bazen dagi'nin yada kom'un balenli desteksiz olanlarını kullanıyorum.miss claire in de az destekli göğüs birleştiren arası var ya,onun biraz ayrık olmasına dikkat ediyorum.başka markalara da bakabilirsin bu özellikte

Nbb ve anildan cok memnunum

Bugüne kadar aldığım tüm markalardan sonra oysho ile tanıştım tek kelime ile harika kesinlikle tavsiye derim. Biraz pahalı 2 sütyen için 80,00 TL verdim ama değdi

benim de göğüslerim küçük. push up sütyenler var destekli diye gecen sütyenlerden daha farklı oluyormuş sanırım. bu tipleri hangi markalarda bulabilirim. bir önerisi olan var mı?

ikisi aynı şey değil mi tam olarak? ya da push up olunca destek yerleri mi farklı oluyor acaba?

benim de göğüslerim küçük. push up sütyenler var destekli diye gecen sütyenlerden daha farklı oluyormuş sanırım. bu tipleri hangi markalarda bulabilirim. bir önerisi olan var mı?

Soralı çok olmuş ama başka merak edenlere yardımcı olmuş olurum belki; push up sütyenler gerçekten küçük göğüsler için ideal. Ben oysho, la senza, marks&spencer markalarının push uplarını tavsiye edebilirim. Başka markalar da yazıyor push up diye ama desteği çok zayıf oluyor açıkçası. Özellikle marks&spencer olanlar baya dolgun, fiyat biraz yüksek maalesef ama uzun süre kullanım için dayanıklı.

benm bedenim 80 eskiden orkide kullanıyordum çekmecemden atarken bile çok zoruma gitti çok memnundum ama şimdi onun yerine ten marka yarım destekli bir sutyen aldım ve bu ondan da iyi çıktı göğüsleri inannılmaz derecede yuvarlak gösteriyor straplez modelleri pek tercih etmiyorum göğüsler çok belli oluyor bence aldığım bayan bana kulaklı olan bir model önerdi ben de onu aldım iyi ki almışımmm...

ten çok pahalı oluor ve ben nedense hiç güzel bişey bulamıyorum penti ve inci berbat nbb nınde zamanla teli fırlıo sanırım en iilerden kom ya da ayyıldız

ben kom ve h&m in sütyenlerini kullanıyorum. kom un sütyenleri çok güzel fakat fazla dayanıklı değil. verilen paraya yazık. h&m in sütyenleri ise hem uygun fiyatlı hemde çok dayanıklı. ben tam destekli kullanıyorum göğüslerim küçük olduğu için 50 tl ye almıştım. ama daha uygun fiyata da vardı .

Marks & Spencer büyük göğüsler için bol seçenek sunduğu gibi ayrıca dayanıklılar da. Ama kilo verip de göğüslerim küçülünce Agent Provacateur ve Victoria's Secret'ın çamaşırlarını denemek istiyorum

Ayyy gecen 30 tl aldım ,baya övüldü ama orda fark edemedim ,az sivri duruyor.bende bitürl kendime bişey bulamıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

La senza ,oysho ve h&m'in sütyenlerini kullanıyorum genelde. Arada bir marks&spencer da alıyorum tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…