Hangi marka sütyen kullanıyorsunuz?

80B' yim ben de.
Sütyen takmaya başladığım yıllardan lise sona kadar yeni inci kullandım ama nedense yeni inci formunu bozdu eskisi gibi değil sütyenleri.
Artık tek markam La Senza 36B. Bir sürü çeşit var, özellikle koton sütyenlerinin aşığıyım. Neredeyse 30'a yakın sütyenim var La Senza sağolsun :)
Şehrinizde La Senza varsa tavsiye ederim kesinlikle

Ben de kom tercih ediyorum kızlar ama okuduğum kadarıyla ayyıldızdan baya memnun olanlar bir dahakine ordan alıp denemeyi düşünüyorum.

la senza....Etrafımda kullanan herkes çok memnun..bide indirimleri yakaladınız mı tmmdır...tawsiye ederim

yeni inci kullanıyorum ama la senza yı denemek istiyorum

genelde KOM kullanıyorum.ama LA SENZA denemiştim bir ara renkli olanlardan.inanılmaz sağlam ve göğüsleri tutan bir marka.hiç abartmıyorum 2 yıl boyunca yıkayıp yıkayıp giydim banamısın demedi. şimdi de evde giysen giyilir ama sıkıldığım için attım.tavsiye ederim.seneler önce pazarda VİCTORİA'S SECRET geçmişti elime. gerçek desen olamaz,çakma desen o nasıl bir çakmalıktır ki şimdiye kadar kullandığım en kalitelisiydi...deseni hala gözümün önündedir ahhh ahhhh

hehe cumartesi pazarı,pazar pazarında ne varsa onu kullanıyorum:))) pahalı olanlarıda oluo onları dışarı çıkarken takıyorum,evde de rengarenk sexilerden takıyorum maksat kocanın gözünü boyamak:)))

la senzayı bende merak ediyordum ama koton sütyenlerinin sadce dış kısmı koton aynı şekilde oyshoda öle önemli olan iç kısımdaki astarın koton olması çünkü tenle temas önemli dışının koton olmasının saglık açısından bir fayadı yok.hangi markada astar kısım pamuklu kızlar bilen varmı içinizde

suwen, kom ve miss claire kullanıyorum. toparlayıcı, dikleştirici özellikli olanlardan. hem de dantelli seksi hepsi bir arada yani :) çok memnunum. 70tl filan veriyorum ama kesinlikle değiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…