Hangi marka kedi maması-kedi kumu kullanıyorsunuz? Verdiğiniz ek gıda, beslenme tavsiyesi vs.

Bu konuda bilgili oldugunuz için arastirirken size sormak istiyorum :)
Bu aksam evimize bir kedi sahiplendik.muhtemelen 1 yaşını doldurmamış.çok uysal normal kedi ,cins bi kedi degil yani
Arkadaşlardan mama aldık bu günlük ,kum falan

Yarın ögleden sonra veterinere götürüp gerekli aşıları yapilacak
2 yaşında kızım var.çokta sevimli kedi kendimizi tutamayip sevdik hepimiz.aşısız oldugu icin bu iki günde bi problem olur mu ki.aşı olduktan hemen sonra parazit sıkıntısı ortadan kalkmis mi oluyor ? Yoksa bi süresi var mı ?
Aşı oluncaya kadar dokunmasak mi kedimize acaba ?
Şuan için aklima takilan sorular bunlar cvplarsaniz çok sevinirim

Dokunsaniz da ellerinizi yikayin. Muhtemelen bir hastalik gecmez zaten hayvan hastaliklarinin buyuk kismi insana bulaşmaz ama siz önlem alin yinede ellerinizi yikayin.

26 yasimdayim evdeki kedim disinda sokakta çok fazla aşisiz kediyi kopegi severek, oynayarak buyudum ben, bir hastaligim olmadi şükür. Şuan evimizdeki kedimizde sokaktan sahiplendigimiz bir evlat, hiç sıkıntı yaşamadik ama yine de aşı kendi sagligi icin ve ic, diş parazit hem kedi, hem bizim için yaptiriyoruz.

Tsk ederim yanitiniz için her dokundugumda yıkadim ellerimi
Peki yarın aşı olunca aynı gün rahatca dokunup yatagimizda yatmasina izin versem problem cıkmaz dimi ?

Tsk ederim yanitiniz için her dokundugumda yıkadim ellerimi
Peki yarın aşı olunca aynı gün rahatca dokunup yatagimizda yatmasina izin versem problem cıkmaz dimi ?

Aşı kedi hastaliklari için önemlidir ama kedi hastaliklari insana bulaşmaz. İnsan sagligi için iç, dış parazit tedavisi önemli. Zaten aşıdan önce kedinize iç dis parazit ilaclari uygularlar hekim, ense damlasina 1-2 gun temas etmemelisiniz, su deydirmemelisiniz bu yuzden yaninizda uyutmayin hemen. Daha sonra yaninizda uyutabilirsiniz, aşisini da ihmal etmeyin tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…