Hangi marka Allk?

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Kızlar allık kullanmaya karar verdim bu zamana kadar hiç kullanmadım ama beyaz tenli olduğum için çok soluk görünüyorum.Açık pembe tonları almayı düşünüyorum ama marka hakkında fikir verirmisiniz kararsız kaldım.Flormar nasıl acaba?

flormar iyi canım ben kullanıyorum,sedefli pırıl pırıl, fiyatı da uygun, beyaz tenliysen, şeftali veya hafif bronz renkli turuncumsu renkler çok güzel durur...

bendede avonun 2 allığı var. şimdilik. diğerleri bitti.ehh iştedir diye aldım ama şu son çıkan 6 renk pembe tonluyu çok sevdimm. şeker

flormar fiyat olarak uygun tabi,eğer pembe tonlarında düşünürsen true color pembe öneririm,ama benim vazgeçilmez allığım lancome idi,5-6 aydır bitti alamadım:kedi:,en açık rengini kullanıyodum,simli yüze hoş bi pembelik veriyodu hafif bi şeftalimsi ve pembe karışımı,yani muhteşem derecede memnundum..

Max Factorun krem allığını öneririm; en açık pembe tonu çok doğal pembelik sağlıyor; uygulaması da rahat...

Avon un 6 renkli olanı seviorm.. ama kaldırılmıs.. aldıgım kişi fırsat kosesinde var dedi.. 12 ytl mi 10 ytl mi neymiş. stokla sınırlıymıs. inş tükenmezse alcam 1 tane :KK43: suan True coluor aldım en son o da fena degil...

eger kullanıyosanız kacırmayın derimm 10 ytl e hiçbişi forumdan bi kız yollıcak inş bana :))

Bende Loreal ve Mac diorum.Nars henüz deneyemediğim için bişey diyemiycem ama çok övülüo, vardır bi hikmeti.Lorealin nerdeyse serisini yaptım diyebilirim.Kokuları, şirin mi şirin kapları ve inanılmaz tatlı ve kalıcı renkleriyle loreal benim gözbebeğim.Mac de acaip kalıcı ve her cilt tonuna yakışan istediğiniz allığı bulmanız mümkün.Mat,ışıltılı,kremsi ne ararsanız var.Ama tek sorun Ankara veya ıstanbul da yaşamıyosanız her an ulaşamıosunuz mace.

body shop un fiyatları nasıl acaba ?

bir çok markayı denedim. hatta mat ve simli die ayırıp onlarıda denedim kesinlikle body shop. başka bir sayfada da yazdım bu sezon için çıkan çok güzel 2 tonu var tam sonbahar kış makyajı için harika ve ayrıca uzun süredir piyasada olan var aynı zamanda 5 renkli göz farı olarakta kullanılıyor. bu 2 allığın fiyatıda 39 lira... geçen gittiğimde sonbahar koleksiyonu dahil tüm makyaj ürünlerinde 2 al 1 öde vardı. ort 20 liraya geldi arkadaşımla alıp paylaştık hihoyyyt

X