hangi hayvanları besliyorsunuz??

ire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
100
0
evet herkes beslediği hayvanları söylesin =)
ben başlayayım
köpek (golden beyaz)
su kaplumbağası =):dance::dance:
sizinkileri alalım??

köpek(4 tane) su kaplumbağası,hamster,muhabbet kuşu,güvercin(eşim beslio),balık,tavşan.. kaydirigubbakcemile3

oh kulübümüz baya hayvan sever miş ne güzel bayılırım kedi köpek kuş börtü böcek =D

ankara kedisii
tabiii dışardaki hayvancıklarımı saymazsak :)

evde rott, minyatür pincher, golden, akvaryum dolusu balık:)) ve eşimin çatıda güvercinleri var.

bi paşam var sultan papağanım oğluşum benim :asigim:
5 akvaryumumda japonlarım,sarı prenseslerim,plati ve lepisteslerim var... :nazar::1rolleyes:

kedilerim var,tekir hepsi de bir kısmı bebeklikten beri benleler bir kısmı elime doğdular...balıklarım,su kaplumbağam var.önceden piton besliyordum,öğrenciyken,sonra petshopa bıraktım onu pek bir büyüdüydü:)

ya bende köpek istiyorummmm ama yokkkk sokak köpeklerine ekmek verip sevmekle yetiniyorum simdilik

3 yaşında alman kurdu bir oğlumuz var bahçemizde bakıyoruz.
birde balkonumuza arada süt içmek için gelen kedimiz:sm_cool:

Bir kızım var benim de labrador, bir de oğlum var siyam kedisi o da...

Bir tane sokak köpeğine yemek , su vs vererek arada bahçeme alarak bakıyordum bir de minik yavrum vardı o da sokak köpeğiydi onunda bir kaç aydır tüm bakımını üstlenmiştim fakat adını bile koyamadığım bazı insanlar tarafından ikiside zehirlendi, büyük olan öldü:gitme::gitme: yavru ise zor kurtarıldı, şu an barınakta veteriner bakımı altında:çok üzgünüm: malesef geri alamayacağım onu başına benzer bir olay daha gelir diye ödüm kopuyor..

3 adet husky, muhabbet kuşu, balık(:-) yakında birde güzeller güzeli pitim olucak(:-)

4 kedi(2 si torunlarım oluyor:) 2 adet su kapluşları.

Sokaktada tam sayamadığım 15ten fazla kedi. Onlarada benim gözüyle bakıyorum çünkü bizi sokakta yürütmüyo edepsizler:)

X