hangi diyet grubuna katilmaliyim ?

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
3.455
3.925
29
Kizlar 165 cm boyum ve 78-80 kilo arasinda gidip geliyorum ve zayiflamak istiyorum. Yardimci olur musuunuz ? Hangi gruba katilmaliyim ? Zayiflamak icin cok hevesliyim

hosgeldın cnm
takımlar var eger dısıplınlı bır sekılde kurallara uyar ıstenılen gun kılo bıldırımı yapar hergun ne yedıysem paylasırım dıyorsan yarısma gıbı heyecanda olr onların bırıne katıl

yok eger her gun bellı sayıda msj atıp yedıklerımı paylasamam daha free olsun dıyorsan zayıflama gunluklerınden bence sana kılosu en yakın gunluge gır ordan takıp et.. onların kuralları daha esnek oluyor

Caanim benim biraz kurala ve rekabete ihtiyacim var en yakin arkadasim ile zayiflarkeen surekli o daha az yiyo o daha cok hareket yapiyo falaan diye kenndimi gaza getirirdim baska turlu zayiflamam imkansiz gibi duruyo cunku bi sureden snra vazgeciyorrum yanliz olunca o yuzden yarismaliyim bence de hangi yarisma grubuna gircem anlaamadim yardimci olursan sevinirim

70- 79 kılo arası olanlar topıgı var ya ona katıl bence ya da 7. takımı tavsıye edebılırım orda yarısan azalmıstı yenı gelen cok cabuk kaynasırsın ve yenı bırılerını ıstıyorlardı. :)

di mi @nananais

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…