hangi bezi kullanıyorsunuz ?

kızlar ben hops un ıslak mendinili kullanıyorum 3 tanesi 5 ytl hem uygun hem güzle..oğluşumun poposunada iyi geldi pişik falanda olmadıgamyoncuiremsu

dedim ben size 2 ye bölün diye devir tasarruf devri tabi :) ben dalin de daha menmun kaldım 2 ye bölme konusunda çünkü dalin daha esnek daha büyük :)kocalarımız o kadar çalışıyo katkıda bulunalım dmi :))klava:

yazdığın için sagol özlemci canım evet ya napalım artık yapabildiğimiz kadar dimi.uni baby ninkide çok büyük ondanda var .nivea nınkinden hiç memnun kalmadım çok kuru bide kokusu iğrenç ya.kız beyza nerden alıyosun onu bende deneyeyim

evet niveanın mendili çok tuhaf kokuyoo-tatlicadiarzu-
kartal-realden alıyorum canım tavsiye ederim

hay çok yaşa bende bunu yazcaktım, benim bebiş sizinkilerden küçük,ben baby stardan istemiştim, 2 adet göndermişler pek bi memnunm kalmıştım, ne molfiksi ne primayı sevmedim, molfikste çişi dışarılara taşıo, primada da delikli yapısı bebişimin poposuna yapışıyo, bu görüntü de beni çok rahatsız ediyo, eminim bebiişimde raatsız olmuştu, onlara vereceğim parayı babystara veririm diye düşünüyorum, bence daha kaliteli, hatta bi paket aldırttım eşime, bi sizin topice bakim tecrübelerinizden tecrübe edineyim dedim, kusura bakmıyonuz dimi

kızlar ben hops un ıslak mendinili kullanıyorum 3 tanesi 5 ytl hem uygun hem güzle..oğluşumun poposunada iyi geldi pişik falanda olmadıgamyoncuiremsu

canım baya uyguna bulmuşsun bende kilerden alıyorum hopsu her yerde bulamıyorum ama sahidende süpermiş ne çok sulu ne de çok kuru tam kıvamında havlusu kokusunuda beyeniyorum.Pişikte kalmadı yaradı alminaya,ben dün tanesini 2.20den aldım.

evet canım çok güzel memnunuz yaniyerimseniben ben hep realden aldım

ıslak mendil konusu benden sorulurrrr. her markayı aldım ben. valla hops kağıt gibi havludan ziyade. b
bugünlerde bebedoru keşfettim ben tanesi 1.45. tavsiye ederim.
molfiks;çok ağır kokuyor
dalin;muhteşem ama pahalı(promosyon bulursam kaçırmam alırım)
huggies;güzel
primanınki;harikulade(bence en iyisi)
johnson aldım daha kullanmadım
hoby;1.95 kullanılabilir.
idil; paketlerine bayılıyorum ama çok kuru.
bu arada bez numunelerim ve mama numunelerim geldi. 15 gün sürdü. ilgilenenler mail atsınlar.

denemediğim bez kalmadı.hepside kakayı çıkarıyo.ama en az baby star çıkardı.prima kaka konusunda çok kötü.çişi güzel emiyo ama kakayı hiç tutmuyo

ama işte o popodan popoya değişiyo demek ki:))))))))))
ben primadan çok memnunum:lepi:

bana da baby star ve hero baby geldi başkanerelere mail attınız huggied in sitesi açılmıyo birde kızlar yada bende açılmıyor.bilgilendirirsen sevinirim canımcım :))

mama derken canımcım kavonoz mamalarından gönderiyolarmı bide email e ne yazıyonuz kızlar ya

bizde baslarda prima kullandık sonra deneme yapalım dedik tavsiye uzerine bimin bezini kullandım jenny willy cokda memnunum pisikde olmadı sızdırmıyorda 4.9 olanı kullanıyorum

kızlar bu jelly willy i bende almak istedim ama tereddütde kalmıştım markasını hiç duymadığım için kullandıysanız nasıl bir bez anlatırmısınız çişi güzel emiyor mu? bir de bazı bezler poposunda biraz uzun bağlı kalınca bezin içinin emici dokusu çıkıyor öyle bişey falan oluyor mu?

yok canım çok güzel ben ertuğ allerji oluyo diye bırakmıştım bütün bezlerde dahil ama bünyesi yapıyormuş ben çok memnun kaldım hatta primadan çok daha kaliteli bence çünkü ne sızdrıyo nede kakasını dışarı çıkartıyo süper emiyyoooo canımcım

mama derken canımcım kavonoz mamalarından gönderiyolarmı bide email e ne yazıyonuz kızlar ya

evet tuğba gönderiyorlar ama 1 tane hero baby e üye ol her üye olana numune gönderiyorlar bana geldi hafta sonu bu arada dün ben bim e gittim baktım o dediğiniz bez le prima aynı fiyattaydı o yüzden almadım eve gelirken de carrefour a bakayım dedim 80tane bez 20 ytl ye düşmüş molfix de bende onu aldım dünden beri kullanıyorum pişik yapmadı kızlar haberiniz olsun fiyat da şu anda carrefour da uygunken molfix kullanan herkes alsın bence:lepi:

evet tuğba gönderiyorlar ama 1 tane hero baby e üye ol her üye olana numune gönderiyorlar bana geldi hafta sonu bu arada dün ben bim e gittim baktım o dediğiniz bez le prima aynı fiyattaydı o yüzden almadım eve gelirken de carrefour a bakayım dedim 80tane bez 20 ytl ye düşmüş molfix de bende onu aldım dünden beri kullanıyorum pişik yapmadı kızlar haberiniz olsun fiyat da şu anda carrefour da uygunken molfix kullanan herkes alsın bence anaaaa hadi ya o kadar olmuşmu bizde bugün alıcaktık çok sagol canım ya eşimi aradım işten gelirken alcak o zaman almayın kızlar baby star daha güzel ben memnun kladım molfix kullanmamıştım hiç buğün kullanalım bakalım güzelmi askuuum özeline msj atmıştım görmedin galiba beylikdüzünün neresindesin barış mah.sağlık ocagına bağlıyız biz ordaki saglık ocagına mı gelmemeiş öptüüüm

amaan bende her çeşidinden 1 er tane gönderiyolar sandım ne gerek var yazdığım emaile degmez şimdi amma pintilermiş her çeşitten gönderseler ne güzel olurdu dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…