hangi bezi kullanıyorsunuz ?

evet tuğba gönderiyorlar ama 1 tane hero baby e üye ol her üye olana numune gönderiyorlar bana geldi hafta sonu bu arada dün ben bim e gittim baktım o dediğiniz bez le prima aynı fiyattaydı o yüzden almadım eve gelirken de carrefour a bakayım dedim 80tane bez 20 ytl ye düşmüş molfix de bende onu aldım dünden beri kullanıyorum pişik yapmadı kızlar haberiniz olsun fiyat da şu anda carrefour da uygunken molfix kullanan herkes alsın bence anaaaa hadi ya o kadar olmuşmu bizde bugün alıcaktık çok sagol canım ya eşimi aradım işten gelirken alcak o zaman almayın kızlar baby star daha güzel ben memnun kladım molfix kullanmamıştım hiç buğün kullanalım bakalım güzelmi askuuum özeline msj atmıştım görmedin galiba beylikdüzünün neresindesin barış mah.sağlık ocagına bağlıyız biz ordaki saglık ocagına mı gelmemeiş öptüüüm
kız gördüm mesajı bende seninözeline attım ama ertuğ özel msj kabul etmiyo dedi :)anlamadım bende
ben atrium un ordaki sağlık ocağına gidiyorum canım büyükşehir in A mahallesinde oturuyorum orayı aradım gelmedi yazı dedi sonra internetten b.düzü sağlık ocağı diye aratınca bi numara daha buldum sanırım sizinsağlık ocağıydı aradım bizede gelmedi dedi.Bu arada Carrefour Expres den aldım ben bezi sen de ordan al pişik yapmadı işte 2 gündür inşallah da yapmaz bu arada carrefour expresde nivea saç ve vucut şampuanı + pişik kremi 12 ytl onu da aldım haberiniz olsun tuğba dün baktım bi tane daha vardı ihtiyacın varsa hemen onu da alın yoksa sadece krem 11 en az şampuanda 6 buçuk :)))

sagol canım kabul ettim teklifini.orasını bilmiyorum bende atrium un orda kolan hast.var ben orda doğum yaptım canım.eşim marka city de ykm de çalışıyo carfurda tam karşılarında hemen alcak.niveanın kremini doğumdan hemen sonra kullanmıştım evet çok güzel.ama benim daha çok şampuanım var ya hemde daha ilk aldıklarım duruyo bitmedi bende dün fouryuo ya baktım 9 flandı.bende bahausun orda migrosun arkasında oturuyorm senin oraya yakınmı acep

sagol canım kabul ettim teklifini.orasını bilmiyorum bende atrium un orda kolan hast.var ben orda doğum yaptım canım.eşim marka city de ykm de çalışıyo carfurda tam karşılarında hemen alcak.niveanın kremini doğumdan hemen sonra kullanmıştım evet çok güzel.ama benim daha çok şampuanım var ya hemde daha ilk aldıklarım duruyo bitmedi bende dün fouryuo ya baktım 9 flandı.bende bahausun orda migrosun arkasında oturuyorm senin oraya yakınmı acep
kız ne olarak çalışıyo orada eşin ben hergün ykm nin içinden geçip de carrefour a giriyorum kesin bilir beni eşin kucapında kanguruyla dolaşan kadın dersen :))))
ben atrium dedim bacım sen atirus anladın galiba...
ben senin oturduğun yeri anladım bende işte hani beylicium var ya onun arka sında oturuyrum .

heeee malum askuuum çocuktan çocuktan hoş gör.yakınız kız gelsene kahvemi içmeye bir gün canımcım.mekanik teknisyeni benim kociş canım. 1 saat sonra evde inş.sorayım bakim kangurulu kadın gördünmü diye hihihiiii oda çooooooooook hangisini soruyosun diyomuş:KK70::d

heeee malum askuuum çocuktan çocuktan hoş gör.yakınız kız gelsene kahvemi içmeye bir gün canımcım.mekanik teknisyeni benim kociş canım. 1 saat sonra evde inş.sorayım bakim kangurulu kadın gördünmü diye hihihiiii oda çooooooooook hangisini soruyosun diyomuş:KK70::d

yakınız tabii
havalar güzel olsun gelip gidelim tabii:)
2 canavarlaaa delirmezsek :)

valla çok sevindim oh bir arkadaşım oldu gelip gidcem sagol canım arkadaşlarım hep beşiktaş tarafında malum bebek olunca görüşmek artık imkansız oldu ay çok sevindim ne güzel benimde artık bir arkadaşım vaaaaaaaaaaaar en büyük kk

valla çok sevindim oh bir arkadaşım oldu gelip gidcem sagol canım arkadaşlarım hep beşiktaş tarafında malum bebek olunca görüşmek artık imkansız oldu ay çok sevindim ne güzel benimde artık bir arkadaşım vaaaaaaaaaaaar en büyük kk

bencedeee kk en büyükk::)

özlemcim baby star almış sen görmedin galiba 80+10 adeti 19.buçuk ytl.carrefour da kaliteli bez tavsiye ederim şiddetle hemde emici tanecikli kızlar

özlemcim baby star almış sen görmedin galiba 80+10 adeti 19.buçuk ytl.carrefour da kaliteli bez tavsiye ederim şiddetle hemde emici tanecikli kızlar

yaw gördüm görmesinde hiç kullanmadığım ve bilmediğim için tereddüt ettim açıkçası bi dahaki sefere ona geçerim bende o zaman zaten o zaman da 4 boya geçerim belki çünkü büyük paket almıştım ben molfix in ve evde de prima vardı 50 tane :)geceleri prima gündüzleri molfix kullanıyorum da:)):lepi:

süper kızlar ya inanın ben 12 de bağlıyorum sabah 6 da açıyorum ve hiç bişe olmamış ne dışına taşmış nede başka bişe bebegimin alerjisi bile bu bezle geçti çok şükür.poposuda kupkuru 6 saate ragmen.özlemcim ben veririm denersin görüştüğümüzde canımcım

süper kızlar ya inanın ben 12 de bağlıyorum sabah 6 da açıyorum ve hiç bişe olmamış ne dışına taşmış nede başka bişe bebegimin alerjisi bile bu bezle geçti çok şükür.poposuda kupkuru 6 saate ragmen.özlemcim ben veririm denersin görüştüğümüzde canımcım

süpermiş ya bi ben denememişim o aman ...
tamam canıımm denerim bende o zaman kaydirigubbakcemile5

ok canım ben denedin zannediyodum seni.en azından numunesini isteyin kızlar bir bakın bence

arkadaşlar bende molfix kullarıyorum ve çok memnunuz .evy baby de hoşuma gitmişti benim.

X