hangi bezi kullanıyorsunuz ?

lilithu saol ben de bugün 4 nosunu aldım. daha iyi oldu. öbürü baya küçükmüş 9kg.ye kadar diyo ama koca popolu benim oğliş.

yardımcı olduysam ne mutlu kaydirigubbakcemile2
yerim ben onun koca poposunukaydirigubbakcemile3:eek:

bizde mofix kullanıyoruz 3 numaralısını baby starda aldık ama kullanamdık onuda bi denicem..primada kullandık odagüzeldi..benim oğlumada artık 3 numara dara geliyo 4 numaraya geçicezz..buarad huggieste kullandık ondan pek memnun kalmadık:bbo:

Son düzenleme:
Baby starı denedik çok sert geldi.prima 3 numara kullanıyoruz ama hemen hemen her seferinde çişide kakasıda dışarı çıkıyor en iyisi bu diye kullanıyoruz ama ben hiç memnun değilim ewet çok yumusak ve pişik yapmıyor ama hep dışarı çıkarıyor.
Ben çok sıkmıyorum bezi kızım rahatsız olmasın diye belkide ondan çıkıyor olabilir..

bizde baslarda prima kullandık sonra deneme yapalım dedik tavsiye uzerine bimin bezini kullandım jenny willy cokda memnunum pisikde olmadı sızdırmıyorda 4.9 olanı kullanıyorum

Ben kızıma doğduğundan itibaren prima kullanıyorum.Primanın uyu oyna sından çok memnundum,şuan 4+kullanıyorum ama neredeyse her kakasında sırtına çıkıyor.Prima çok yumuşak ama kakayı emmiyor.Acaba tek benmi yaşıyorum böyle bir problem diyordum.ne Şuan molfix alsammı acaba diye düşünüyorum.Bakalım,arkadaşların fikirlerine göre bizde değiştiririz bezlerimizi...

Ben kızıma doğduğundan beri ultra prima kullanıyorum. Molfix almış babası onu kullanamadık yine prima aldık benim kızımda 5,250 iken primanın 3nü kullanıyordum çünki 2 sıkıyor evet 3 ilk etapta bol gelebiliyor ama arkadaki payını içeri kıvırıyorsun öndeki payınıda kıvıryorsun bantlar biraz birbirine kavuluyor ama en azından sızdırmaz bantları sayesinde çıkmıyo dışarı yani aslında 4kg-9 kg arsı bezler oluyor canım bu konuda en iyiside prima galiba

valla ben baby star kullandım yeni doğduğunda iyiydi ama şimdi kokulu evy baby kullanıyoz bu paket bitsin bi boy büyüğüne gecicez yine ben memnunum tavsiye ederim kızlar.

doğduğunda molfix yenidoğan kullanmıştım göbek açıklıgı var diye.sonra primaya başladım.molfix hediye gelmişti denedim ama alerji yaptı.primaya devam ettim.sonra gene molfix ve huggıes geldi hediye.ancak molfixi açmadımbile. şu an huggıes 4 numara kullanıyorum ama çok sert bir bez bir daha kullanmam,bitirmeye çalışıyorum.babaannesi prima 4 almış onunla devam edeceğim.4 numara biraz büyük geliyor ama 3 numarada sıkıyor artık.çünkü elvin 8.600 kg.o yüzden 9 kg ve üzeri bez gerekiyor.geçenlerde markette primanın uyu ve oyna bezini gördüm ondan alıcam iyice hareketlendi zilli.elimizdekiler bitsin de..molfixlerde ölece duruyor...

bende kızıma prima kullanıyorum bi ara değiştirdim mantar oldu dr bez değiştirme çok hassas cildi dedi bende primaya devam
hala 2 no kullanıyorum kızım zayıf yaaa üffff

bizde baslarda prima kullandık sonra deneme yapalım dedik tavsiye uzerine bimin bezini kullandım jenny willy cokda memnunum pisikde olmadı sızdırmıyorda 4.9 olanı kullanıyorum

canım onu görümcem 16 yıl önce kullanmış çok süpermiş banada tavsiye etti bende aldım çok güzeldi çokda kaliteli, ama poposu yara olunca bender bezden sanıyodum bizimkinin teni alerjikmiş denemedim bez kalmadı alerji yapıyo diye ama bende ondan alırım artık çok güzel bez çünkü

16 yıl once omu varmış yahu:) aa hakkat iyi demekki yıllardır oluguna gore ins sende memnun kalırsın canım

Kızlar Merhaba ;
Yeni üye oldum ve direkt ağustos annelerini görünce buraya yazayım dedim çünkü benimde bebeğim ağustos 5 doğumlu.
bez olayına gelirsek prima kullanıyorum bende.Her seferinde de niveanın pişik kreminden sürüyorum bi damla emdirerek.İyi geliyor.ıslak mendilde de ya huggies yada dalin kullanıyorum hem de bir mendili 2 ye bölerek kullanın arkadaşlar devr tasarruf devri gerektiğinde diğer yarısını kullanırsınız:)
Evybaby yi de kullandım ama memnun kalmadım sadece gündüzleri kullandım onu 3 bezde bir evy beby yoksa elimdeki paket kalacaktı öyle :)

canımm bebilerimizin doğum tarihleri aynı hoşgeldin aramıza...a.s.

bende 2 gündür baby star kullanıyorum pek memnun kalamdım kızardı oğluşumun poposu molfix e devam edicez sanırım..fisfisfis

denemediğim bez kalmadı.hepside kakayı çıkarıyo.ama en az baby star çıkardı.prima kaka konusunda çok kötü.çişi güzel emiyo ama kakayı hiç tutmuyo

canımm bebilerimizin doğum tarihleri aynı hoşgeldin aramıza...a.s.

bende 2 gündür baby star kullanıyorum pek memnun kalamdım kızardı oğluşumun poposu molfix e devam edicez sanırım..fisfisfis

ne güzel zor zamanları atlattık demi az buçuk :) laelaelaelaelae

ya kızlar bende az önce gittim primanın uyu oynasının 4 numarasını aldım.Nasıl olduğu konusunda bir fikrim yok ama ??görüntü olarak düz beyazdı diğerleri gibi renkli değil.Kullananlar varmı?

Kızlar carrefourdan huggies in 3 numarasını aldım içerisinde 80 adet var ayrıca yanında 3 adet huggies ıslak havlu hediyeli 22,50 liraydı. Bana çok uygun geldi çünkü o ıslak havlular çok pahalı ki tam 3 adet hediye ediyor. Daha öncede bu promosyonla almıştım ıslak havludan tasarruf etmiştim. Yine promosyon yapmış, belki almak istersiniz diye bilgi vereyim dedim.

bebek bezinde prımayı tek gecerim,oğlum doğduğundan beri hiç değiştirmedim,çevremdekilerin tavsiyesi ile kullandıma ama çok memnunum,sızdırma yok pişik yok ,şu an 3 numarasını kullanıyoruz,bebişimde 7 kılo,bir sıkıntı yaşanmıyor.

gamzecim bende tam ıslak mendilini alıcaktım migrostan 3 lüsünü 11 küsüre veriyodu orda çalışan bir görevli almayın yarın 7,5 inicek dedi ertesi gün gittik tekrar öyle aldık çokda memnunum üstünün açma yerine bayıldım diğerleri biliyosun plastik bazen yapışmıyo genelde sona doğru fiyatı hala öyle önceki gün yine gittimde baktım bide ben sadece çiş yapıyolar ya mendili 2 ye bölüp öyle kullanıyorum artık tasarrufa başladık :KK70:

X