Hamişlerimiz Bir Alttaki Bebek İsteyen Arkadaşımıza Dua Edin

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Hamile olan hanımlar Rabbim hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip eder inş sizlere sizin yanında benim de içinde olduğum isteyen herkese inş amin...
Bir alttaki ya da üstteki artık hangisi denk gelirse Bir Ayetelkürsi bir Fatiha okursanız çok sevinirim her şey dua üzerinedir dualarımızla inş güzelliklerin bizi bulmasını bekleyelim inş...
Hepinize şimdiden ALLAH RAZI OLSUN

ben altta kalamadım konuyu açtığım için ama duaları bekliyorum :)

iyi düşünmüşsün onlar bize dua etsin. bizde onlara hayırlı doğum için dua edelim :KK68:

Hamile olan hanımlar Rabbim hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan nasip eder inş sizlere sizin yanında benim de içinde olduğum isteyen herkese inş amin...
Bir alttaki ya da üstteki artık hangisi denk gelirse Bir Ayetelkürsi bir Fatiha okursanız çok sevinirim her şey dua üzerinedir dualarımızla inş güzelliklerin bizi bulmasını bekleyelim inş...
Hepinize şimdiden ALLAH RAZI OLSUN
okudum canım.allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın

bebiş isteyen arkadaşlarım sizler de yazın :KK66:

ben de dua istiyorum Allah tüm isteyenlerle beraber banada hayırlı sağlıklı evlat lutfetsin

Rabbim hamile arkadaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun kolaylıklar versin inşallah.Hayırlısıyla sağlıkla evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin.Bizlerede tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle aklı başı yerinde eli ayağı düzgün iyi huylu güzel ahlaklı güzel yüzlü biz kullarına hayırlı ümmet rabbime hayırlı kul salihli saliha katından hayırlı varisler evlatlar nasip etsin inşallah .
Dualarda buluşalım arkadaşlar. ☺
aaynaa aaynaa canım hayırlı olsun yeni konun.

Rabbim hamile arkadaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun kolaylıklar versin inşallah.Hayırlısıyla sağlıkla evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin.Bizlerede tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle aklı başı yerinde eli ayağı düzgün iyi huylu güzel ahlaklı güzel yüzlü biz kullarına hayırlı ümmet rabbime hayırlı kul salihli saliha katından hayırlı varisler evlatlar nasip etsin inşallah .
Dualarda buluşalım arkadaşlar. ☺
aaynaa aaynaa canım hayırlı olsun yeni konun.
sağol canım benim hamile arkadaşlarımızla karşılıklı dualaşalım istedim ama henüz bir tane hamile arkadaşımız konumuza baktı :)

X