hamişler

reglimin 2.günü öğrendim ben canım hamile olduğumu,bende ne hamilelik ne de regl belirtisi vardı,reglim 1 hafta geçtikten sonra yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı hamilelik belirtilerim.

ayın 27 hastalandımm.şimdi agzıma acı su geliyor ara sıra bide kasıklarım cok agırıyor

umarım hamilesindir canım, dediğim gibi ben regl öncesi hiç belirti yaşamadım ama sonradan başlayan belirtilerde ağız tadında değişiklik, kasık ağrısı vardı.kaç günde bir regl oluyorsun?

ben 2 adet arasi hamile kaldim adetimden 10 gun once goguslerim felaket acimaya basladi ve kahverengi akintim oldu 2 gun falan adet olmam gereken gun de test yaptim evde pozotif cikti benim cok cok erken belirti verdi adetim gecmedi bile Allahim sizlere de nasip etsin insallah!!

canım umarım hamilesindir,bişey diyemiyorum çünkü herkese göre değişiyor bu belirtiler,bazen vücudumuzda bizi aldatabiliyor o nedenle çok dinlememeye çalış kendini oluruna bırak, hamileysen süpriz olur sana

merhabalar.. ben yenı katıldım aranıza.. canım sen hamıle oldugunu adetının 2.gunu nasıl ogrendn? adet sırasındamı test yaptın.. dettay verırsen sevınırım cnm. sımdıden tesekkurler

regl günümden bir gün önce lekenmem geldi ki her zaman olur mutlaka,ertesi günde reglim gelir.regl günümde gelen giden bişey olmadı,ertesi gün lekelenme başladı, bende şüpelenip test yaptım pozitif çıktı sonuç.lekelenme 3-4 gün daha devam etti ve geçti.

X