Hamişler Kaçıncı Ay Hamile Kaldınız

Korunmayı bıraktıktan sonra Kaçıncı ay hamile kaldınız?

• Ankete Katılan
    89
merhaba ben korunmadıgım halde 1,5 sene sonra hamile kaldım.eşimde varikosel vardı ikimizde çok zor zamanlar geçirdik. şimdi çok mutluyuz Allaha şükür bize bu günleri gösterdi.Allah

merhaba ben korunmadıgım halde 1,5 sene sonra hamile kaldım.eşimde varikosel vardı ikimizde çok zor zamanlar geçirdik. şimdi çok mutluyuz Allaha şükür bize bu günleri gösterdi.Allah isteyen herkeze versin

kısmet biraz cnm ya
kimileri aylarca yıllarca uğraşıyor olmuyor
kimileri farketmeden hamile kalıyor
allahın işi :)

dogru söylüyon canım bende hiç anlamadım hamile oldugumu adetim gecikmesinde test yaptım aaaaaaaaaaa bi baktım hamileyim herşeyde vardır bir hayır alah isteyenlerin kucagını boş bırakmasın canım herşey gönlünce olur

evet canım yaa inşallah hemen hamiş olalım
söz çok çalışıcam
allahım lütfen çok bekletme bizi

KIZLAR MERHABA;

GEÇTiĞİMİZ YIL KORUNUYORKEN HAMİLE KALDIM.
( İlaç kullandığım için mecburen aldırdım )

BU YIL KORUNMAYI BIRAKTIĞIM AY HAMİLE KALDIM.
( Maalesef bebeğim düştü )

ŞİMDİ BİRAZ KENDİ SAĞLIĞIMLA İLGİLENİP ( Kan değerlerim çok düşük)
SONBAHARDA TEKRAR ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIM.

HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE SAĞLIKLI BEBEKLER VERSİN RABBİM.

SEVGİYLE KALIN, HOŞÇAKALIN....

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

benimde ilk hamileleiğimde dört ay sonra olmuştu oda erken doğdu yani ölü doğdu bunda ise üç ay sonraydı

merhaba ben korunmadıgım halde 1,5 sene sonra hamile kaldım.eşimde varikosel vardı ikimizde çok zor zamanlar geçirdik. şimdi çok mutluyuz Allaha şükür bize bu günleri gösterdi.Allah isteyen herkeze versin

fezacim slm bende denizliliyim ama almanyada yasiyorum icim bi hos oldu denizlili ilk defa rastladim allah bebisinle sana uzn ömür versin hep mutlu olun iysallah denizliye cokkkkkkkkkk selam gurbetten

fezacim slm bende denizliliyim ama almanyada yasiyorum icim bi hos oldu denizlili ilk defa rastladim allah bebisinle sana uzn ömür versin hep mutlu olun iysallah denizliye cokkkkkkkkkk selam gurbetten

diloşccumm
nasılsın
sana bir şey sorucam
sen düşükten sonra ne zaman adet oldun
bana dr 40 gün içinde demişti
bugün adet oldum daha 20 gün geçti
problem olur mu ki ya
çok korkuyorum

meraba diloş güzel dileklerin için sagol benimde teyzemler yaşıyo münihde

arkadaşlar düşük yaptıktan sonra ne kadar zamanda hamile kaldığınızı da bizimle paylaşırmısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…