Hamişler Kaçıncı Ay Hamile Kaldınız

Korunmayı bıraktıktan sonra Kaçıncı ay hamile kaldınız?

• Ankete Katılan
    89
Canım ben 3 yıla yakın bi süredir evliyim 8 ay korundum sonra bırakınca 8 ay sonra hamile kaldım ama ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı,sonrada hiç korunmadığımız halde yine 8 ay sonra hamile kaldım,Allah ım inşallah bana ve diğer anne adaylarına bebişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin,sende inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun canım

Ben evlendiğim gün hamile kaldım zaten hemen istiyorduk ve allahta ilk günden verdi şimdi oğlum 20 aylık ve ben 20 haftalık yine hamileyim yani çok az ara verdik ve bu aradada korunmadım Allah her isteyene versin inşalllah

ben ilk hamileliğimde ilk ay kaldım ama ikinci bebeğimi 7 ay uğraştık belki yaşımdan(34) belki spiralden. Ama allah isteyen herkese versin

biz ilk 2 seneden fazla bebek düşünmedik sonra istedik tabi ve korunmayı bıraktıktan sonra 2 kez adet oldum bi daha olmadım 3. ayda tuttu yani : ))

ben korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kalmıştım ama düşükle sonuçlandı 4 hamilelik geçirdim hepsindede hamen kaldım 3 düşük oldu 1 tane doğurdum 3.5 yaşında oğlum şimdi 2.yi istiyom ama hemen hamile kalamadım bunda 3. ayım 2 adet oldum bakalım bu ay hayırlısı

X