Hamişler Kaçıncı Ay Hamile Kaldınız

Korunmayı bıraktıktan sonra Kaçıncı ay hamile kaldınız?

• Ankete Katılan
    89
canım bende ilk ay hamile kalmıştım ama malesef düşük yaptım...ve yeni bir bebek için 3 aydır deniyorum...rabbim hayırlı zamanda nasip etsin..

fatmacim hosgeldin canim hemde yarin icin sana bol sans diliyorum hayirlisiyla allah kurtarsin seni canim sana dua etcez ne mutlu sana uzun yolculugun sag salim bitmis yurtdisindan nerdensin

sagol canim insallah. allah herkesin gönlüne göre versin.

sermus: canim benimde ilk hamileligim düsük ile sona ermisti ama bak iki sene sonra tekrar hamileyim. allah sanada ve bütün isteyenlere insallah nasip eder canim.

ben 9 Aylik Evliyim 6 Aylik Hamileyim Tam Bilemicem O Sürede Korunmadik 3 Ay Sora Oldu Cnm

bende canim korunurjen kaldim mam malesef 3 aay sonra kaybettim allahim size aslaaaaaaaaaaaaaa yasatmasin kimseye düsmanima bile

amin diloscum. benimki şimdilik sağlıklı görünüyor ama daha önce düşük yaşamamama (amma çok ma oldu:) ve çevremde yaşayan olmamasına rağmen gene de içimde hep acaba duygusu var. kendimi alıştırmamaya çalışıyorum. daha hiçbişey almadım çocuğa ne olur ne olmaz diye. insan hazırlıksız yakalanınca böyle oluyor galiba.

o zaman hayırlısı buymuş diyelim
senin için ayrı cevap lazım o zaman cnm yaa.s.

koala kesinlikle ayrı bi cevap eklemelisin, o kadar çok kaza çocuğu var ki. benim nerdeyse tüm arkadaşlarımın çocukları öyle, hatta ben kendim de öyleyim:eek:

koala kesinlikle ayrı bi cevap eklemelisin, o kadar çok kaza çocuğu var ki. benim nerdeyse tüm arkadaşlarımın çocukları öyle, hatta ben kendim de öyleyim:eek:

kısmet biraz cnm ya
kimileri aylarca yıllarca uğraşıyor olmuyor
kimileri farketmeden hamile kalıyor
allahın işi :)

adetlerim düzensiz ve sanclı olduğundan evlenmeden 1 yıl önce başladım k.hapına..evliykende 2,5 yıl kulllandım..hapı bırakınca aylarca adet olmadım..hormonlar düzene girsin diye 6 ay daha korunmaya devam ettim..doktor beklememi söylüyordu..7.ayda yarım gün adet olmuştum..en azından düzenli birliktelik olsun diye korunmadık..hiç ümidim yoktu ..çünkü adet olamıyordum.ama demekki zamanıymış ve oldu..rabbim isteyen herkese nasip etsin..

adetlerim düzensiz ve sanclı olduğundan evlenmeden 1 yıl önce başladım k.hapına..evliykende 2,5 yıl kulllandım..hapı bırakınca aylarca adet olmadım..hormonlar düzene girsin diye 6 ay daha korunmaya devam ettim..doktor beklememi söylüyordu..7.ayda yarım gün adet olmuştum..en azından düzenli birliktelik olsun diye korunmadık..hiç ümidim yoktu ..çünkü adet olamıyordum.ama demekki zamanıymış ve oldu..rabbim isteyen herkese nasip etsin..

cnm benim
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ...:emir_bebek:

X