hamişler bakarmısınız bi

yumyum_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
454
2
hamişler ben bebek tedavisi görüyordum ama bıraktım 2 ay ara vermek istedim bu ay hayıt otu ve ada çayı içtim adetime 6 gün var hani hamişler diyorya kasıklarımda batta oluyor diye o batma nasıl bi batma tarif edermisiniz benim de batmalar oluyor arada ama kasık tamı yoksa kasığın hemen üstündemi rahime yakınmı benim çünki rahime yakın batmalarım oluyor bide göğüslerimrime arada ağrı giriyor sızlıyor gibi kenarlarını bastırınca acıyor uçlarında bişey yok yardım edin kızlar kafayı iyecem yoksa

Yanlız şlöyle bir durum var canım kasık ağrısı her hamilede olucak diye birşey yok. Kasık ağrıları adet olurken nasıl ağrın oluyorsa öyle oluyor

tatlım ben çok çektim ve herhalde en belirgin belirtim oydu ani hareketlerde kalkıp otururken 5-10 saniyelik bıçak batması gibiydi inşallah hamilesindir allah kalbine göre versin 2-3 gün sonra kanda gebelik testi yaparsan çıkar canım

Yanlız şlöyle bir durum var canım kasık ağrısı her hamilede olucak diye birşey yok. Kasık ağrıları adet olurken nasıl ağrın oluyorsa öyle oluyor

sağol arkadaşım benim nolmalde kasıklarım ağrımaz adetlenecem zaman sadece rahimmim ağrıyor benim canım nedense bende mi bişey var acaba

sağol arkadaşım ya allah o güzel meleklerinizi kucağınıza almayıda nasip etsin arkadaşlar tekrar saolun acemim cim benim ani hareketlerde bide otururken yanlış oturduğum zaman yanı karnımı sıkıştırdığım zamanda yapıyor ayy yada ben öyle hissediyorumsenağlama

Umarım Allah gönlüne göre verir arkadaşım. Genelde kız bebklerde kasık ağrısı çok çekili cderler ve bende yaşadım hala daha yaşıyorum. Bazen bıçak saplanması gibi bazen de sanki bir gaz bombası atmışlar rahme doğru uzanan bir ağrı hissediyordum. Sanki insan üşütür de böle adet olamadığında canı yanar ya aynen öyle bir ağrı. Ve şunuda unutma kalbini ferah tut. Tedaviden sonra hemen kalan bir çok insan var.

bende hic agrı olmadı mesela herkezde kasık agrısı olmuyor malesef bende yumurta takip tedavisi görüyordum sonra sıkıldım bıraktım dedim allahım ne zaman kısmet ederse ozaman olsun hastaneyi bıraktıktan sonra hic bir takviyesiz 1 ay sonra hamile kaldım

canım hamile kalan herkeste kasık ağrısı olmuyor ... sen yinede çok umutlanma çünkü bu tür kasık ağrıları başka şeylerinde ifadesi olabiliyor.
ama inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda hamile kalırsındır.

cnım allah gönlüne göre versin bir kaç gün sonra zaten her şey belli olacak biliyorum beklemek kadar zor bir şey yok ama birazcık daha sabır

canım arkadaşlarım hepiniz sagolun işte her belirti benim için umut demekki beklemekten başka çare yok ilaç kullanmadığım için adet olup almayacamda belli değil aslında herşeyin hayırlısı bakalım

bende de olmuştu çok kısa süreli 10 15 saniye kasıklarımdan giren sancı bacaklarımdan çıkıyordu.inşallah hamilesindir canım

bendede kasik agrisi oluyor, ani kalktigim zaman inanilmaz agrim oluyor ama 5-10 saniye surup geciyor yukarida arkadasin sogledigi gibi.

arkadaşlar bende şuan 5 haftalığım ve bendede kasık ağrısı oluyo napcam bilmiyorum.. doktorum minoset verdi ama korkuyorum kullanmaya

Bende 6 haftalıkğım benimde kasıklarımda ağrılar var. Ama bulantım çok az kusmam yok.
Kimisi bulantı ve kusma iyidir diyor. Bende bulantı az kusma yok aklım karışıyor ?

kızlar bende 13 haftalık hamışim darisi isteyenlere benim belirtilerim tam bir hafta pedle gezdim şimdi oldum olacagım dıye o kadar adet blirtileriydiki test bile yaptırmadım umarım tüm isteyenlerin yüzü güler :):):)

Merhaba canım,
benim kasıklarım tümüyle yaani karın altı bölgem ağrıyodu sürekli bir baskı hissesdiyordydıum.
Göğüslerim acımakla birlikte dokunduğumda normalden fazla duyarlı.
Ben 7 haftalık hamileyim ama doktora gidene kadar adet sancıları zanettim.
inşallah sende hamilesindir canım.
Bol şans ama her iki sonucuda düşün ki çok üzülmeyesin.

ya kızlar size bir şey soracam belki bilen biri çıkaryerimseniben kızlar bu ay hamilelikten şüpeleniyorum ama tekrardan hayal kırıklığına ağrarım diye korkuyorum adet tarihim yarın ama bir haftadır kasıklarımda adet sancısı gibi ağrım oluyor.hamile kalanlarda oldumu bilmiyorum ama banda ilk defa oluyor sadece bir kaç dakka olup geçiyor tuvalete gittiğimde birşey yok sadece yeşile çalan azda olsa akıntım var ve ilk defa akıntım yeşile çalıyor kızlar bana bir fikir everen olursa çok sevinirimyerimsenibenyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…