Hamiş Kankalarım Folik asit hangisini kullanıyorsunuz

Aleyergz

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
108
27
25
Kızlar hiçbir fikrim yok doktorum 400 mg olan herhangi bir folik asit kullanabilirsin dedi OCEAN METHYL FOLAT ALDIM kullanan varmi aranızda daha önce hiç duymadım

Ben elenatal kullanıyorum doktorumun da önerisiyle. Direk folik asit değil ama birçok vitamin var içinde

Ben kaybettim zaten bebeğimi iki kez ama doktorlarım da uyarmadi veya başka bi hap yazmadı sürekli folbiol yaziyorlardi
çok geçmiş olsun acınızı unutturacak acı yaşamayın dilerim.. umarım yine bebeğiniz olur ve sağlıkla kucağınıza alır uzun ömürler yaşarsınız beraber... Folbiol 5 mg ama almanız gereken 0.4 mg... zaten düşük gibi bir durum değil de gelişim bozukluğu oluyormuş doğum sonrası...

çok geçmiş olsun acınızı unutturacak acı yaşamayın dilerim.. umarım yine bebeğiniz olur ve sağlıkla kucağınıza alır uzun ömürler yaşarsınız beraber... Folbiol 5 mg ama almanız gereken 0.4 mg... zaten düşük gibi bir durum değil de gelişim bozukluğu oluyormuş doğum sonrası...
Amin inşallah çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Bende bilmiyordum bunu bişey sormak istiyorum hamilelikte bebeğe bi zarari olur mu bunun peki
Günde alınması gereken miktarın neredeyse 5 katı hiperaktivite vb bozukluğa sebep oluyor daha öncesinde omurga açıklığı vb anomalisi olmayan hamilelere verilmez

X