hamiş kalmak istiyorum artık

61esra

ALLAH'IM SANA ÇOK ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
1.463
0
41
arkadaşlar ben tam19 aydır hamile kalamk istiyorum olmuyor bende eşimde sorun yok ama olmuyor bizim durumumuz olana varmı yaa ne zaman süre sonra hamiş kaldınız neler yaptınız aşilama yaptınızmıı:a015::a015:

arkadaşlar ben tam19 aydır hamile kalamk istiyorum olmuyor bende eşimde sorun yok ama olmuyor bizim durumumuz olana varmı yaa ne zaman süre sonra hamiş kaldınız neler yaptınız aşilama yaptınızmıı:a015::a015:

bende istiyoruuuuuuuuuuuum

bende istiyorum 3 senedir ama olmayınca olmuorrr ama bu ay umutluyumm....

18 aydır beklıyorum hiç korunmadık doktora gıttım bende bır problem olmadıgını gayet saglıklı oldugumu soyledı ama :KK43: sonuç yıne hamıle degılım kalamadım kalamıyorumda buay mutlaka tekrar gıdıcem doktara .enson doktuma gıttıgımde bıraz daha bekleyelım olmazssa esının sperm sayısına bı bakarız demıştı ufffffffff bılmıyorum artık sıkıldım yaa :KK43:

canım bence vakit kaybettirmeden doktora gitmelisin. gebelik oluşmaması için 19 ay uzun bi süre. sana yardımcı tedavi yöntemleri uygulanacaktır.mesela bana da hep sorun yok yok deniyodu. bi gittik yumurtamın gelişmediği ortaya çıktı ve tedaviye başladık ve ben bikez kendiliğimdn hamile kalmamaa rağmen. düşük oldu gerçi ama. bu ay ilaç ve iğne kullanıcam. ben ce git yumurta takibi yapar aşılamadan önce falan önce ilaç tedavisi uygulanır.ilaçla yumurta sayın yükseltilip şansın artırılmaya çalışılacak.bence geciktirme tedavine başla canım.

canım bence vakit kaybettirmeden doktora gitmelisin. gebelik oluşmaması için 19 ay uzun bi süre. sana yardımcı tedavi yöntemleri uygulanacaktır.mesela bana da hep sorun yok yok deniyodu. bi gittik yumurtamın gelişmediği ortaya çıktı ve tedaviye başladık ve ben bikez kendiliğimdn hamile kalmamaa rağmen. düşük oldu gerçi ama. bu ay ilaç ve iğne kullanıcam. ben ce git yumurta takibi yapar aşılamadan önce falan önce ilaç tedavisi uygulanır.ilaçla yumurta sayın yükseltilip şansın artırılmaya çalışılacak.bence geciktirme tedavine başla canım.

doktora zaten şubatta gittim cnm yeni yani eger 6 ay içind eyine hamiş kalamasan ozaman yine gel aşilama yapalım dedi bakalım ya

ben de varim tatlim 18 aydir her testimiz yapildi sorun yok, takip de yapildi ama olmuyor aciklanamayan inferteliteyiz iste. yani bir sorun var aslinda ama tip henuz bilmiyor. olsun asilama tup bebek sansimiz yuksek cunku yumurta ve sperm sorunsuz. sabir ama cok taktigin noktada bence asilamaya basla artik. ben de yaza istiyorum. en azindan denedik deriz o surecleri de geciririz. bir de belli olmuyor bizim gbler aniden hamile kalabiliyor. morelini bozma.

X