Hamiş kalabilmek için..

Canınızın yandığı konuda kimse sizinle dalga geçemez , geçmedi de. Herhangi bir konuda da dalga geçilemez.
Hamile yazmak ayıp veya çirkin , hamiş şirin algısını garip buluyorum bende.

Yazdıklarınızdan yaşadığınız kaybınız sonrası bu konuya yoğunlaştığınızı ve strese girdiğinizi anlıyorum. Fizyolojik bir sorununuz yok ise stres olumsuz etkiliyor olabilir sürecinizi.

Günü geldiğinde hayırlısı ile sağlıklı bir hamilelik ve doğum süreci yaşamanızı ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim.

Hayır ben burda hamile demek ayıp veya çirkin demiyorum. Hamiş yazarkende kötü bir düşüncem yoktu. Ama bukadar çok abartılması bana çok saçma geldi. Güzel dileğiniz için teşekkür ederim..

Bir yanlış anlaşılma mevcut , ben 562450 562450 arkadaşımızın yazdığı mesaja o ifade ile yanıt yazdım. Yanıtım sizin konunuz için değil ; hamiş , bebiş ve kociş üçlemesi ile ilgili.

kusura bakma sana değildi bu sözlerim yanlış yere paylaştım. bu şekilde tepkiler alıcağımı bilsem paylaşım dahi yapmazdım. Üzüldüm açıkcası

Hayır ben burda hamile demek ayıp veya çirkin demiyorum. Hamiş yazarkende kötü bir düşüncem yoktu. Ama bukadar çok abartılması bana çok saçma geldi. Güzel dileğiniz için teşekkür ederim..

Dediğim gibi tepkim size değil , güzel kelimelerin farklı hallere dönüştürülmesine. İsteyen tüm kadınlara sağlıklı bir hamilelik ve doğum süreci dilerim.

kusura bakma sana değildi bu sözlerim yanlış yere paylaştım. bu şekilde tepkiler alıcağımı bilsem paylaşım dahi yapmazdım. Üzüldüm açıkcası

Üzülmeyin , fazlasıyla stresli olduğunuzu anlıyorum. Benzer durumları yaşamış arkadaşlarımdan üzüntünüzü anlayabiliyorum. Stresten kurtulmak için her ay vücut sıcaklığı ölçüyorsanız ölçmeyi bırakın , yumurtlama takviminiz var ise bir süre göz ardı edin.

Stresi yenince bir anda sürpriz olarak gelecektir bebeğiniz. Fizyolojik sorunu olmayan 5 ve üstü düşük yapan arkadaşlarım oldu. Doktorun ilk tavsiyesi bu oldu.

Üzülmeyin , fazlasıyla stresli olduğunuzu anlıyorum. Benzer durumları yaşamış arkadaşlarımdan üzüntünüzü anlayabiliyorum. Stresten kurtulmak için her ay vücut sıcaklığı ölçüyorsanız ölçmeyi bırakın , yumurtlama takviminiz var ise bir süre göz ardı edin.

Stresi yenince bir anda sürpriz olarak gelecektir bebeğiniz. Fizyolojik sorunu olmayan 5 ve üstü düşük yapan arkadaşlarım oldu. Doktorun ilk tavsiyesi bu oldu.

Teşekkür ederim dediklerinizi denicem. Rabbim nasip eder inşallah

Tepkim size degildi. Sadece bdv de dini icerikli konu yasak bir de o kelimelere takildim sadece.
Yoksa birinin derdiyle alay edip eglenecek kadar asagilik bir insan degilim.
İnsallah tez zamanda gonlunuze gore plur her sey. :)

Tepkim size degildi. Sadece bdv de dini icerikli konu yasak bir de o kelimelere takildim sadece.
Yoksa birinin derdiyle alay edip eglenecek kadar asagilik bir insan degilim.
İnsallah tez zamanda gonlunuze gore plur her sey. :)

Çok teşekkür ederim

X