Hamiş anneler hamiş adaylari testlerine bı bakabilirminiz?

Ovulasyon koyu çıktığı zamam gebelik testinde de çıkardı diye düşünüyorum adete 3 gün kala. Normal testte geç ciksada, erken gebelik testinde kesin çıkardı. Ben de merak ettim koyulasip tekrar siliklesirse demek ki ikinci kez yumurtlama olmuş. Gönlünce olur inşallah

Evtdaha belirgin olmus. Normalde bukadar koyu çıkmıyorsa var bir seyler. Sürekli olan bir şey ise (bu tekrar tekrar koyulasmasi) doktoruna da danışabilirisn. Adet düzenine, ilaç kullanimi, kürler vs hepsi de etkiliyor olabilir. Çok zor kadin olmak hersey olabilir

Hiç bir şekilde kür yada ilaç almıyorum kuzum bı problemim yok bir çok kez gittim doktora sadece rahmimde şekil bozukluğu var gebeliklerim riskli oluyor ama hamile kalmama engel değil yinede neden 4 yıldır olmuyor bilemiyorum bu arada erken gebelik testi değildi canım kaset testti valla meraktan kudurucam dediğin gibi kadın olmak cokk zor kan verip umutlarimin yıkılmasını istemiyorum ama şu son 3 günde bana 3 yıl gibi geliyor

Çok iyi anlıyorum seni 4 yıl da baya uzun bir süre. 3 gün senin için 3 dk da geçer umarim istedigin sonucu alırsın. Çok fazla kafaya da takma. Önemsemiyoruz ama en önemli faktör cidden psikolojik olan. Ben 8 ayın sonunda ilk defa hamileyim su an. Sana kiyasen cok az bir süre tabi ama benim ömrümden ömür en son 2 hafta tatile ayrıldım eşimde evdeydi biraktim artik düşünmeyi tatilin evde olmanin keyfine baktim günlük tüm streslerden uzak. Artık nasib veya tevafuk o ay hamile kaldim. Ondan öncesinde de ovulasyon fln kullandim hic sonuc alamadim. Yani sonuc olarak stresten uzak durmaliyiz

Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin malesef dediğin gibi uzun bir süre iki düşükten sonra hamile kalsam bile tadiniını çıkartamam eminim çok evham yaparım çünkü doktor bana dediki eğer hamile kalirsan senin normal zamanında doğum yapman çok zor muhtemelen erken yapicaksin rahmin y şeklinde dedi ama ben herşeyi göze aldım artık yeterki rabbim sağ saglimbir mucize nasip etsin inşallah sende bir evvel kucağına alır sağlıkla buyutursun inşallah :)

Amiin çok teşekkür ederim Size yine moral bir oğlunuz var ne güzel. Inşallah hayırlısıyla ona bir kardeş olur en yakın zamanda saglikla. Allah isteyen herkese sağlıkla nasib etsin.

Amiin çok teşekkür ederim Size yine moral bir oğlunuz var ne güzel. Inşallah hayırlısıyla ona bir kardeş olur en yakın zamanda saglikla. Allah isteyen herkese sağlıkla nasib etsin.
Evat ama oğlum nerdeyse 6 yaşında olucak ama yanlız büyüyor çok isterdim hemen arkasından bir kardeşi olsun ve birlikte buyusunler ama nasip rabbim gecikriyorsa guzellestiryordur amin inşallah kimin gönlünde ne varsa rabbim hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah

Amiin inşallah
Üzülüyor insan ama elden bir şey gelmiyor. Siz bir de üstelik bir sorun yok, şansınız daha yüksek hiç beklenmedik anda bulur sizi mucizeniz. Yengemin de 6 yaşında olacak bir kızı var o da bu konuda dua bekliyor, bir kardeş istiyor kızına, bakalim onun nasibi nezaman hepimiz beklemedeyiz ümit kesmeden

Ah ah işte onu en iyi ben anlarım bu arada güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim rabbim onada banada isteyen herkese bir kuşun kanat çırpması gibi tez vakitte mucizesini nasip etsin adem babamız ve Havva anamız yüzü suyu hürmetine bu mübarek ay yüzü suyu hürmetine efendimiz Muhammed Mustafa s.v.s yüzü suyu hürmetine rabbim bizlere onun ümmetini çoğaltmak ve onun ardı sıra dizilen cennet kervanına takvalı müttaki mümin evlatlar yetiştirmek nasip etsin aminnnn

Ben teşekkür ederim bu güzel duanız için Amiiiin

Ben teşekkür ederim bu güzel duanız için Amiiii
Estagfurullah sükür ki dinimiz ne muhteşem bir din değilmi illaki görmek konuşmak müdahale etmek gerekmiyor yardım etmek için dualarda buluşuyor insanlar ben kendime yıllarca da dua etsem kabul olmazken bir din kardeşimin benim için ettiği dua bir annenin ak sütü gibi tertemiz oluyor rabbimin katinda hemencecik kabul ediyor alemlerin sahibi dua kardeşliği en güzel kardeşliklerden biridir bende sizden anamın ak sütü gibi temiz bir dua beklerim inşallah

Dualarda buluşalım o halde.
İçten dua ediyorum, Rabbim en yakın zamanda gönlünüzden geçenleri hayirlisiyla nasib etsin, sağlıkli gebelik, sağlıklı evlatlar, sağlıklı annelik versin.

Kizlar ben gebelik testi yaptım yine ne yazikki yine negatif adetim yarın ama bugün yaptığım ovulasyon hala böyle neden hep pozitif olurki ovulasyon acaba kist falanmi oldu normalde yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…