hamileysen göbek deliğinde kalp atışı gibi atan damar atmaz hamile değilsen atar?????

canım dün öğrendim hamileyim. ve atış göbüşümde var. :)

tebrik ederim allah sağlık versin ikinizede canım çok sevindim senin adına ve ilgin için teşekkür ediyorum sayende kanıtlanmış oldu konu demekki atmıyor diye birşey yok kızlar gönlümüz rahat olabilir

kızlar bu konuyu görünce hemen merakla açıp okudum çünkü bende aynı konuda bişeyi kafama takıyordum. 7 haftalık hamleyim ve göbegimdeki o atışın atar damardan geldiğini ble bile bende aceba bebişimin kalp atışı olabilirmi diyordum:))) yani merak etmeyin kızlar hamileykende atıyorr:)))))

canım allah tamamına erdirsin sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah allah sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin

canım allah tamamına erdirsin sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah allah sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin

canım benim çok teşekkür ederim allahım sizlerede isteyen herkesede bu duyguyu yaşatsın inşallah. hamilelerin ve logusaların duası kabul olurmuş bende hepinize dua ediyorum inş. rabbim kabulederde sizlerinde güzel haberlerinize hepberaber seviniriz burada

Son düzenleme:
ayy canım evet hamile ve logusaların duaları kabul olurmuş tşk ediyorum duaların için inşallah hamiş olurum bende sana ve herkese dua ediyorum hamilelere sağlığıyla kucağına almak hamile olmayanlara da sağlığıyla bebiş haberleri almak nasip etsin allahım istemeyenden alsın isteyenlere versin aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…