Hamileyken kim adet gördü, yada kanamasi oldu???

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Hayirli aksmalar arkadaslar, ben gecen gün bir konu acmisdim....hamileligim iyi gidiyor bebeigm var kalp atisida var, ama ben niye adet görüyorum....doktor bakdi hersey yoludna dedi ama kanama durmasi lazim dedi....eeeh ben istirahat ediyorum devamli uzaniyorum ama niye adetlenmem bitmiyor? bugün bir kac et parcasi gördüm sanki gecende görmüsdüm hersey iyi dedi....siz böyle seyler yasadinizmi??? ne zaman kesinlid?

canım adet görmen tamamda et parçası biraz şüphelendiriyor. Ablam içinde aynıları söylenmişti ama sonuç iyi olmadı ne yazıkki bebeğini kaybetmişti kesinlikle bir doktora daha gitmelisin hatta hemen.. Bir doktora değil İki doktora gitmek her zaman avantajlıdır iki fikir almalısın bence en doğrusu bu ne olur ne olmaz can sıkıcı birşey olmazsın daha sonralarında Çok geçmiş olsun buarada Rabbim evladını kucağına almayı nasip eylesin bu mübarek günde bol bol dua et...

cevabin icin tesekkürler, ben saten iki tane doktora göründüm, biri kendi kadin dokjrotuma hersey yolunda dedi, kanaman niye var bielmiyorum dedi, hersey güzel gözüküyoir dedi, bir gün somrada hastaneye gittim, ordada doktoru dedi hersey iyi niye kanaman oluyor göremiyorum dedi, bazi kadinlar varmis bacaklarindan sular sller gibi akiyor yinede bebekleri duruyormus, bazi kadinlar var bir leke görünse bebisi ölmüs oluyor...kac aylikdi ablanin bebegi allahim yardimcisi olsun,....cok zor

benim bir arkadasimda suan 6 aylik hamile o da adet goruyordu içinin rahat etmesi için baska bir jinekologa gorun derim bn

benim arkadşımın anneside 2 hamileliğindede 7 ay boyunca normal adet olmuş şimdi en küçüğü 10 yasında gayet sağlılılar bazı kadınlarda olabiliyor sen genede doktora göründe kendinide çok fazla strese sokma üzme bebeğinide...

benimde ilk gebeligimde oldu tüp bebekti üstelik bildigin adet oldum sancı çektim ama 1,5aylıkken kaybettim ikizleri 2 yıl geçti bu ayda yumurtlamadan beri ara ara kanamalarım var leke şeklinde üç günüm var adetime ama nerdeyse 15 gündür lekeleniyorum umutlanıyorum ama bir yandanda korkuyorum bir problemmi var diye

cnm rabbim bilir ama bende hamilyken 2 ay adet görmşdm yani ağrın sancın yoksa problem yok ama sancı kötü onu blyrm allah korusun

rabbim sağ salim kucağna almayı nasip etsn

Benim kayınvalidem kız çocuklarında 9 ay boyunca adet
olurmuş hatta ilk gebeliğini 4 aylıkken bebek içinde kımıldayınca
öğrenmiş,, :44: kendi annem de bana hamileyken sürekli kanaması oluyormuş
doktor yat dinlen demiş ama o zaman kaynana yanında kadın hiç yatıp dinlenememiş
ama beni doğurmuş yani Rabbim istedikten sonra isterse şakır şakır kanama olsun
oluyo bebeğin Rabbim çok büyük canım umarım senin bebeğinde sağlıklı bi şekilde
dünyaya gelir sıkma canını güzel düşün bebeğinle sürekli konuş onuda inandır sağlıklı bi
bebek olduğuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…