Hamileyken dalak yiyenler bakar mısınız

simenta

ben bir garip aşk bestesiyim
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2016
123
79
32
Merhaba hanımlar .Bugün zararlı olacağını bilmeden (düşünemedim) dalak yedim. 33 HAFTALIK hamileyim. Kız bebeğim olacak. Bana biri yüzünde lekeler çıkar dedi. Moralim bozuldu .Böyle dalak yiyip doğum yapan var mıdır aramızda

Kızlar linçleyebilirsiniz :KK43: kansızlık var diye çok da severim dalak yedim .yengem neden yedin dedi.Çocuk bir de kız olacak vs ... moral 0

Hiç bir şey olmaz tek seferden canım annem hep söyler bana hamileyken hep kan yapsın diye dalak böbrek yemiş hiç bi yerimde leke yok için rahat olsun

Çilek yeme de dediler bütün hamileliğimde çilek yedim açıkçası ağzına yüzüne elini sürme demelerine rağmen inanmam çünkü hiç dikkat etmedim bebeğimin maşallah hiç bir yerinde bir şey yok hurafe bunlar içini ferah tut takılma böyle şeylere

Çilek yeme de dediler bütün hamileliğimde çilek yedim açıkçası ağzına yüzüne elini sürme demelerine rağmen inanmam çünkü hiç dikkat etmedim bebeğimin maşallah hiç bir yerinde bir şey yok hurafe bunlar içini ferah tut takılma böyle şeylere
Ben çilek de 🤦‍♀️ yedim ama içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Genelde sakatat önermezler hamilelikte ama yiyin ya bir şey olmuyor. Kokoreç yemiş insanım turp gibi bebem 😀 çilek de yedim

X