Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Bende hamile oldugumu bilmeden karnimdan kese dusuyodu icinde erkek bebek vardi keseyi yerine koyyodum dun aksamda gene karnima.erkek cocuk.koyyolardi bakalim ne olsun 2 haftaya ogreniriz insallah

Ben hep kız gördüm oğlum oldu. Ama ilk oğlumda altın bilezik taktım koluma rüyamda . Erkek demekmiş meğer.

Ben 1 kere gordum ultrasonda gosteriyodu erkekti gercekten de erkek cikti. Ama esim ve ailesi bizde kiz olmuyo senin de oglun olucak diye beynimi yediginden etkilenmis de olabilirim

Benim 110 yaşında babaannemin annesi Rüyasında oğlum olacağını görmüş. Aşırı kız istememe rağmen kesin gözüyle bakıyorum

Ben de iki kere erkek olacağını görmüştüm erkekmiş :) Bir de bir sorum olacak rüyalarımın birinde ismini deniz koyduğumu görmüştüm bugün arkadaşlardan gördüğün ismi koyman gerekiyormuş gibi bşiey duydum ? Ama biri falan söylemedi ya da bi ses duymadım sadece adını deniz koymuştum

Benim 110 yaşında babaannemin annesi Rüyasında oğlum olacağını görmüş. Aşırı kız istememe rağmen kesin gözüyle bakıyorum

Ay cok tatliymis, gulumsettiniz valla beni. Ne guzel bir cinar 110 yasinda Allah saglikli omur versin.

Merak ettim bebisin cinsiyetini, saglikla gelsin tabi gerisi bos:)

ya butun mesajları okudum okurken gozlerim doldu annelik ne tatlı bisi yaa.

Benim daha hamile oldugum bile belli degil. Rüyalar gormeye basladim merak edip basligi okumusum bir cirpida:) Kimlerin ruyasi tuttu merak ettim. Elma yiyenler, erik yiyenler, koclar, kediler:)

Ay cok tatliymis, gulumsettiniz valla beni. Ne guzel bir cinar 110 yasinda Allah saglikli omur versin.

Merak ettim bebisin cinsiyetini, saglikla gelsin tabi gerisi bos:)

Bildi vallabugune kadar bilmedigi kimse olmamis. Rahime dustugu anda bilirim sagda mi solda mi kiz mi erkek mi demişti

Yıllar geçmiş ama yazmak istedim bende hamileliğin başında rüyamda çocuğumu düşürüyodum ve dra gidiyodum bebeği karnıma geri sokuyolardı çok etkilenmiştim

Benimde ruyalarim cikar anlatsam sasirirsiniz arkads sabah yanima geldi ruyasi i anlatti kotuydu soylemek istemedim arkadslara dedimki ins bisey olmaz ogleden sonra kaza yaptilar ,dusuklerimde gordum ,kardesimin cocugu olmuyodu gelini aradim ruyami anlattim abla inanmiyorum hamileyim dedi,2.kizimda hep ruyamda kiz goruyodum ve bu hamileligimde oncesindede sonrasinda hep oglan cocugu emziriyorum mavi havlular yesiller falan hatta cinsiyetten bi gun oncesinde kiz arkadasim ustune beyaz dantelli seyler giydiriyodu bende o oglan ne yapiyosunuz diye kiziyodum dr % 80 kiz dedi l 12 haftalikken acaba hepsi bilincaltimiydi ruyalar tersine cikti :) diye dusunuyorum Rabbim hakimizda hayirlisini ve sagliklisini versin

Küpe takarsak erkek, bilezik takarsak kız oluyormuş doğru muu?
annem bana hamileyken bilezik takmış sonra cinsiyetimi öğrenmiş. Abime hamileykende altın küpe taktığını görmüş. Şimdide teyzem rüyasında bilezik taktığını görmüş ve bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendik. Bende dün gece rüyamda altın küpe takıyordum. Ve sanırım hamileyim belirtilerim var. Oğlum mu olacak pekiiii? Kafamda deli sorular

Rabbim gonlune gore versin canim

Ben de kızımda altın bilezik gormüştüm. Bu hamileliğimdede daha dogrusu hamile kalmadan kupe gordum . Ama hamileyken kiz dogurdugumu gordum bu ruyalar kafami karistiriyor ama neyse . Cinsiyetimizede cok var daha cokta merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…