Hamileyken adet olan varmı

Hamileyken aylarca düzenli regl gören varsa yazabilir mı acaba
hamileyken düzenli regl olmak ama gerçek manada regl olmak çift rahim olanlarda oluyor. Bir rahim hamileyken diğeri yumurta üretmeye devam ediyor ki bu da çok çok çok ender bir durum. hamilelikte her türlü kanama anormallik.

Bende hamilelikten supheleniyorum fakar regl 4 gun once kanama geldi adet kanamasi gibi degil qma yerlesme kanamasi gibide degil 12 si aksami basladi 14 sabqhi bitti 2 ped anca doldurut bugun halu vs silkeledim bi iki damla kan geldi tekrar ped taktim bi daha gelmedi anlamiyorum ne oluyor

Burda regl gördüm diyen çok sanırım yerleşme kanaması benzerlerini regl sanıyorlar o yüzden karışıklık oluyor çok sağolun

İmkansız diyorlar ama benim ablam hamileyken 6 ay regl oldu bildiğin adet ve 9. Aya kadar da lekenlenmeler gördü bebeği sağlıkla doğdu şükürler olsun. Bizim aile de genetik annem ve ablalarım da gördü. Spora gidiyorum spor hocam da aynı şekilde 9 ay boyunca görmüş. Bence imkansız denen birşey yok çünkü ben 20 günde bir adet oluyorum adetimle birlikte 25 gün. Bunun bir haftası yumurtlama desek geriye 10 gün kalıyor Yani benim embriyo oluşup rahme tutunana kadar ben adet görmüş oluyorum bu konuya merakım o yüzden muhtelemen ilk ay regl görürüm gibime geliyor

Regl değildir o lütfen böyle paylaşım yapmayın bu yüzden psikolojisi bozulanlar oluyor buradan yanlış şeyler okuyup.bilimsel açıdan mümkün değilmiş regl o kanamalar farklı kanamalarmış lütfen artık her kanamayı regl sanıp insanların kafasını karıştırmayın rica ediyorum yok ablam yok annem gördü vs diyerek

yukarıda yazdım nasıl olabileceğini ama hala regl oldum diyorlar. anormal kanamaları regl oldum sanıyorlar.

Bekarken Hamile Kalma Korkusu şu arkadaşı okuyun Allah aşkına ondan sonra yorum yapın olur mu.artık regl demeyi bırakırsınız belki kimsenin psikolojisini bozmaya hakkınız yok
Seninde durumun aynı olduğu için bu kadar atar yapman çok normal .

Kural basit, korunacaksın, hamile kalmaktan korkuyorsan sevişmeyeceksin.
Her konuda görüyorum lütfen hastaneye git, muayene ol.

Ella gibi saçma sapan haplar kullanıp 3 ay aynı konulara takılı kalma.

atar yapmak değil bu yorumları yapanlar ya sadist ya psikopat çünkü mümkün değilmiş regl falan öğrenmiş oldum ben de yanlış bilgi paylaşmasınlar diye diyorum ben ayrıca sen bana niye taktın hanım ya

Korundum ki zaten ona rağmen şüphelenip ella kullanmak zorunda kaldım kullanmasaydım lanet bişey zaten ondan yaşıyormuşum ne yaşadıysam da benim hayatım sizi ne ilgilendiriyor ki

Korundum ki zaten ona rağmen şüphelenip ella kullanmak zorunda kaldım kullanmasaydım lanet bişey zaten ondan yaşıyormuşum ne yaşadıysam da benim hayatım sizi ne ilgilendiriyor ki
Beni ilgilendirmez senin hayatın, hayatındaki yaptığın hata için o zaman burada kimseden fikir alma.

Hata yapmadım ki ben sadece soru sordum hamileyken regl olunmuyormuş öğrendim böyle yanlış paylaşım yapanların diğerlerini etkilememeleri için uyardım. hanım benle derdiniz ne çözemedim ama hayatınıza bakın lütfen vaktimden çalmayın
Beni ilgilendirmez senin hayatın, hayatındaki yaptığın hata için o zaman burada kimseden fikir alma.

Burda bilimsel olarak diyorsun da okuduğun bilimsel makaleleri paylaşır mısın ? Sadist piskopat gibi hakaret ediceğine bi gerçekleri araştırsan diyorum ? Yerleşme kanamasını adet kanamasıyla karıştıranlara, çok çok eksi dönemde bazı kanamaları adet kanamasıyla karıştıranlara birşey dediğim yok. Ama yıl olmuş 2024 herkes bilinçli herşey bi telefon kadar uzaktayken sence 6 aylık adet kanamasını karıştıran olabilir mi özellikle her ay iki kere doktora giden bi kadından bahsediyoruz yani ablamdan. Üstüne görme diye birşey var arkadaşlar ve doktor bunu onaylıyor siz hangi bilimsel bilgiden bahsediyorsunuz ? Bir arkadaşta yazmış ki rahimden dolayı olan kanamadır regl değildir 6 ay boyonca rahimden gelen bildiğinn pıhtılı adetli kanamayı doktor sonlandıramıyormuydu ? gebelik gayet sağlıklı üstelik. Ayrıca adet sadece çatlayan yumurtaların dışarıya atılması değil bi araştırın. Burda çoğu kişinin yumurtalığı çatlamıyor ya da yumurta kalitesi düşük yumurtlamıyor neden adet oluyorlar peki ? Adet sadece yumurtalıkların dışarı atılması değil pis kanın dışarı atılması rahmin temizlenmesi. Bu olaya neden bu kadar takıldınız ? piskolojiniz bozuluyorsa okumayın geçin siz olmadığını savunuyorsunuz biz olabilceğini. Eğer çocuk istemiyorsanız korunun önleminizi alın istiyorsanız da testte pozitif görene kadar sakinn olmaya çalışın herşeye ümtlenmeyin. Zihninizi yönetemiyorsanız buraya gelip insanları cahillikle suçlamayıp bilmiş bilmiş konuşmayın kanıt gösterin ? Olduki bazı kanamaları adetle karıştırıyorlar diyelim ki siz haklısınız sonuçta adet döneminde kadın 5-6 gün adet gibi kanama görüyor mu görüyor ee her kadın da adet oldum sanıp hayatına devam ediyor ama daha sonra gebelik ortaya çıkıyor buna bi açıklamanız var mı ? O yüzden net bilgi sahibi olmadan atar yapma ve hakaret etme lütfen.

Tamam işte kendin demişsin üstüne görme diye.dediğin yerleşme kanaması.5 gün bile sürebiliyormuş regl değil yani evet yanlış bilgi verenlere dedim ben inatla regl diyenlere.farklı kanamalar reglle karıştırılıyor diyorum. uzatmayalim bence buradan bilgi almaya çalışanları boşuna panikletenler için dedim ben

Düzgün okuyun lütfen yazdığımı 5 gün sürebilir yerleşme kanaması ben 6 ay boyunca düzenli adet ve ondan sonra 9 aya kadar lekelenmeden bahsettim ve doktor üstüne görmeyi yani adeti kabul etti Neyse anlamayana ne desek boş .

Peki ablanız nasıl anladı adeti bittikten sonra belirtisi neydi?

Üstüne görmek adet değildir hala yanlış konuşuyorsunuz lütfen.

Peki ablanız nasıl anladı adeti bittikten sonra belirtisi neydi?
Ben gebeliğimi öğrendikten 1 hafta sonra kanamam oldu hatta olmadan önceki gece o kadar karnım ağrıdıki adet ağrısıda neymiş dedim zaten sonraki gün kanamam oldu 2 gün sonrada doktor kontrolum var zaten diye doktora gitmedim o an bide burdaki mesajları okuyunca kanaması olup gebeliği devam edenleri okuyunca kötüye yormadım ya da yormak istemedim desem daha doğru ama doktora gittiğimde doktor bana gebelikte hiç bir kanamanın normal olmadığını söyledi benimkide kimyasal gebelikle sonuçlandı kanama ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…