Hamileyken adet olan varmı

Şimdi geldim hastaneden kese oluşmamış büyük ihtimal kimyasal gebelik dedi kan verdim sonuçlarını takip etcekmiş 2 günde bir kan vercekmişim aşırı moralim bozuk boşluğa düştüm sanki
İçimizi ferah tutalım Allah bu sevinci yaşatmışken daha büyük üzüntüyü vermesin içimize bende adet günümde idrar testi yaptım negatif çıktı 3 gün geciktim kan verdim 16 çıktı bugünde hafif leke geldi yarın tekrar kan verecem Allah yardımcımız olsun bebeklerimiz inşallah bize tutunur

Şimdi geldim hastaneden kese oluşmamış büyük ihtimal kimyasal gebelik dedi kan verdim sonuçlarını takip etcekmiş 2 günde bir kan vercekmişim aşırı moralim bozuk boşluğa düştüm sanki
Haklısın ama şöyle söyleyeyim kimyasal gebelik ya spermin bozukluğundan ya da yumurtanın bozukluğundan yani dna yapısı bozukluğundan oluyo ilerleme sağlıksız bebek olma ihtimalini düşün, ya da cok daha ilerleyen haftalarda düşük yaptığını düşün. Rabbim dağına göre kar veriyo. Hayırlısını dile içini ferah tut

Hafif lekelenmeyse yerleşme kanaması olabilir o bol bol dinlenin ve çok su içmeye çalışın inşallah sizinki tutunur benimde ilk geçen hafta kan vermiştim adet gecikmesinden 1 gün sonra 85 çıkmıştı bugünki kan sonucumda da 16 çıktı düşüyor gitgide

Dua oku sende canım ben dua okuyorum şuan başka yapacak bir şey yok rabbim mutluluğumuzu yarım bırakmaz inşallah

Hamileyken regl olunuyor mu yani biri açıklayabilir mi şu konuyu rica etsem?üç ay düzenli regl olan biri hamile olabilir mi mesela olamaz diye biliyorum ama

Hamileyken regl olunuyor mu yani biri açıklayabilir mi şu konuyu rica etsem?üç ay düzenli regl olan biri hamile olabilir mi mesela olamaz diye biliyorum ama
Evet ben hamileyken regl oldum fakat 2 aylık hamileliğim bebeğimin kalbinin durmasi sebebiyle düşük ile sonuçlandı. Diğer ayları bilemicem. Doktorum az rastlanan bir durum olsa da normal karşıladıklarını söylemişti

Hamilelikte kanama olması problem anlamına geliyor sanırım değil mi düşük yapılmış oluyor.ben 3 aydır düzenli regl görüyorum sadece 4.reglim biraz erken oldu bu durumda hamile değilimdir herhalde ?

Bende topikte bu konulara bakiyorum. Bizzat okudum kadın hamileyken ilk ay nor.al adet gormuş suphrlenmemis diğer ay öğrenmiş 8 haftalk hamile bende kendimden suphelnyrmda bakalm
Merhabalar hamileyken adet gören yazı nerede acaba bende okumak istiyorum benimde şüphelerim var bi yanım böyle bişey imkansız diyor ama bi yanımda belirtilerime bakınca olabilir diyor hangi konu başlığı acaba :)

Omun olduğu reglisinden sonra korunmadan hamile kalmıştır regl gecikince anlamıştır regl olmakla alakası yok bence hamileyken regl olmamıştır yani reglden sonra hamile kalmıştır

Ben varım ilk gebeligimde adet olduğum için dikkat etmedim. Aşırı kusmalar başlayınca doktora gittim 2 aylık hamileydim.

Öğrendikten sonra sonlandırmak zorunda kaldım. Gelişimde sıkıntı oldu. Ama hiç bir belirtim de yoktu suphelenmemistim. Kusmalar baslamasa anlamayacaktim yani.
2 ay düzenli adet gördünüz o zaman dimi doğru anladım hamileler regl görmüyormuş da o açıdan öğrenmeye çalışıyorum kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…