***hamileyim***

bende 14 aydır istiyorum ama hala olmadı allah bizede nasip etsin canım bu duyguyu sanada allah yardımcı olsun kucağına almayı nasip etsin canım

allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
sorunsuz hamilelik gecirmen dilegiyle

Gözlerin aydın, ne güzel site yenilendi hamiş haberleriyle müjdelendi:)) Darısı da bizlere olsun inşaallaahh!!

belenay çok sevindim.Gözün aydın.canım bende yaklaşık 3 yıldır istiyorum.Allah tüm isteyenlerle birlikte banada nasip eder işallah hayırlısıyla.

belenay canım çok sevindim,hayırlı olsun,tebrikler,benim eşimde 1,5 ay önce varikosel ameliyatı oldu,darısı inş benim gibi bekleyenlerin başına :CüvCüv:

canım tebrikler.allah kucagına lamayı nasip etsin.darısı başıma inşallah.tüm isteyenlerin başına.

ne kadar çok istediğini biliyordum tebrik ederim canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin

sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için çoook teşekkür ederim darısı başınıza inşallah

ne güzel valla bu aralar sanki hamiş palaması yaşandı Allah ramazan ayından sonra dualrımızı kabul etti... darısı hepimize inşaallah... tebrikler belinay arkadaşımmm...

tebriklerr canımmm gözünüz aydın rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

darısı başımızaaaa

X