Hamileyim

gözün aydınnnnn arkadaşım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bizlerede ve isteyen herkesede versin inşallah çok bekletmişmiydi bebişin seni:hooray:

inşallah canım benim adetlerim cok duzensızsı 4 ay bıle olmadıgımı bılırım bu nedenle cok korkuyordum Allaha sukur 2 ayda kaldım darısı tum ısteyenlere

junior geliyor desene çok sevindim allah hepimize nasip etsin kucağına sağlıklı haberlerini de duyur benim daha adetime 10 gün var yinede dayanamadım test yaptım :)) olumsuz
Senin haberini alınca çok sevindim..

canım inşallah senınde 10 gun sonra guzel haberlerını buradan alırız

Tebriklerrrr canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

massallah.Veren allah oylede boylede veriyo.bizim adetler duzenli ama hala bebis yok.dua et bizim icinde...

ayyy çok tebrik ederim bitanem.ALLAH sag salim kucagına almayı nasip etsin.analı babalı büyütsün.:nazar:benimde reglimin yarın olması gerek.olmazsa biraz ümitlenecegim ama benim hep gecikiyo zaten:çok üzgünüm:ayrıca gögüslerim çok acıyor,çok fazla iştahım açıldı son 1 haftadır.gündüz çalışırken ögleden sonra uykum geliyor çok.halsizlik yok ama fazla.sanmıyorum yinede oldugunu ama işte ümit...RABBİM bilir ancak.ALLAH sana bebişine ve eşine saglıklı mutlu günler nasip etsin.tekrar tebrik ederim.kendine dikkat et çok.havalarda sogudu üşütme.öptüm.:1hug:

berçil ve alhan canım ikinizide tebrik ediyorum.hayırlı olsun .allahım kucağınıza almayı nasip etsin.sağlıklı bi şekilde dünyaya gelsinler.bende bu ay çok umutlanmıştım ama fos çıktı yine.aynı senin belirtilerin bende de oldu.halsizlik yorgunluk baş dönmesi ve sürekli kafayı koyduğum yere uyuyup kalıyordum.ama dün doktora gittim kan testi yaptı.zaten adet te oldum.ama kan testinin sonucuna kadar hala bir parça umut vardı içimde malesef yine bişey yok
umutlarım kasım ayına kaldı artık.tedaviye devam.tekrar her ikinizide tebrik ediyorum.darısı tüm isteyenlerin başına.

canım yaaa cok sevindim darısı bizim başımıza inşallah ve allah kucagına almayıda nasip etsin

tebriklerrrrrr hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin sana rabbim veee darısı tüm isteyenlere inşallah

X