Hamileyim Yeşil akıntım var acil yoruma kızlar

yorumcuu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
204
50
26
Merhaba öncelikle başlıktada yazdığım gibi yeşil akıntım var koku da eşlik ediyor 2 haftadan fazladır böyle 35 haftalık hamileyim en son doktorum ilaç yazdı kullanıyorum ama hiç bir faydasını görmedim Salı günü tekrar kontrolüm var napcam bilmiyorum bıktım artık çamaşır değiştirmekten yıkanmaktan ayrıca kaşıntım da var mantar mı oldum acaba bilmiyorum tek düşündüğüm şey bebeğim ona bi zararı olur mu bilen var mı

Merhaba öncelikle başlıktada yazdığım gibi yeşil akıntım var koku da eşlik ediyor 2 haftadan fazladır böyle 35 haftalık hamileyim en son doktorum ilaç yazdı kullanıyorum ama hiç bir faydasını görmedim Salı günü tekrar kontrolüm var napcam bilmiyorum bıktım artık çamaşır değiştirmekten yıkanmaktan ayrıca kaşıntım da var mantar mı oldum acaba bilmiyorum tek düşündüğüm şey bebeğim ona bi zararı olur mu bilen var mı
Evet enfeksiyon bebege zarar verir

eltim de gebelikte 3 kez enfeksiyon gecirdi. hepsinde de tedavi oldu. tedavi edilmesi gerekiyor zaten. buna rağmen bebeği doğduğunda ciğerlerinde enfeksiyon çıktı. anneden bulaşmış ve bebiş 1 ay erken doğdu. 10 gün kadar küvözde kaldı. su an 3 yasinda. bie şekilde tedavi edilmesi gerekiyor. gebelikte enfeksiyon istenmez

X