hamileyim ve idrar yolu problemim var..ilasz ne yaplabilir??

hamilelige bir yan etkisi varmidir bilmiyorum ama kizilcik suyu idrar yollari enfeksiyonuna iyi geliyor. tazesinin suyunu su siralar (sanirim kizilcik sonbaharda oluyor emin degilim ) Turkiye de bulmak zor olur belki ama kurusundan hosaf filan yapabilirsin. hem c vitamini acisindan cok zengin.
Maydonoz u belki abartarak yemek ya da suyunu icmek sakincalidir ama , 7. ayimi bitirmeme birkac gun kaldi ben hamileligimin her ayinda yedim maydonoz.
cok icmedim ama bir ara ben de idrar yollarimdan supheye dusmustum, agrim vardi o ara kizilcik suyu icmistim.
Allah bir an once sifa versin canim, umarim bir an once atlatirsin.

Son düzenleme:
evet bendede oldu doktora gittim ve bana 3 aya kadar ilaç vermedi sadece sürekli banyo yaptım kuru tutman gerekli 3 ayımda doktor bana antibiyotik verdi bana çok iyi geldi hemen etkisini gösterdi.bence en iyisi doktor ben hiç çare bulamamıştım her gün buharlı suya oturuyordum o biraz fayda ediyordu sadece çok geçmiş olsun...

canim Benim Hamileliğimin Ilk Aylarinda Acayip Enfeksiyon çikti.
Doktorum Ilaç Dedi Ben Kullanmadim Ama Bol Bol Su Içtim Hatta Kusana Kadar
Malesef Tek çaresi Su Içmek Bol Bol Sivi Almak.
Hayirlisi Olsun Ilaç Veya Başka Benzeri şeyler Kullanmani Tavsiye Etmem. şimdiden Geçmiş Olsun Canim

canım banyodan sonra oı bölgeyi iyice krula bol su iç ve şu günlük pedlerden al ve günde battıkça sık degiştirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…