Hamileyim ve eşimle sorunlarımız beni hasta ediyor

Arkadaşım bebegin rızkını Allah zaten gonderiyor ben bebek neden var demem ..
Ama hesap kitap işlerinde ya bır sıkıntı var yada üstünüzde başka bir melanet var ..öyle şeyler duyuyorum ki istemsiz aklıma öyle geldi bi okutun kendinizi bı sirkelenin bir hayir hasenat yapin ustunuzden kara bulutlar gitsin dua edin..temizlige düşerseniz bu süreçte heotwn sikinti çoğalır abartmayın sizde

geçmiş olsun.

bence bebek dogunca masraflar da artacağı için bir süre borçları bitirene kadar eşiniz ile aile yanına geçin. mutfak ev gideri masrafınız olmaz, aileleriniz makul insanlarmış. borçları ödeyip size para kalınca yeniden düzenininzi kurarsınız

N’aptınız çok merak ettim , çocuğa da yazık gerçekten . Lütfen bı durumlarda ekstra dikkatli olun , Allah rızkını verir diyerek kimsenin hakkına girmeyin . Allah aklı da boşuna vermedi . Umarım durumunuz düzelmiştin hala aynı yerdeyseniz Evi kapatıp aile yanına geçebilir biriniz de maaşlı bi işe girebilirsiniz . 50k şimdiye bin kere biter enflasyon karşısında erimiştir beden bu kadar zorladı sizi acaba ?

Bence yanında ol sonuçta oda içini öyle rahatlatıyo her erkek aynı değil ve eminim hep öyle kalmıcsksnz borç harç geçer önmli olan senın zor zamanlar da onun yannda olman

Bir işe girin çalışın bor ları da tek tek yapılandırın ödeyin..ben bunaldım okurken Allah yardım etsin

Allah yardımcınız olsun

Kocanızı alkol konusunda bana benzettim. Alkolü sevmem ama çok stresli vakitlerimin ilacı gibi bulduğum için kendimi sarhoş etmeye çalışırdım. Geçmeyen baş ağrılarıma da iyi gelirdi. Ne zaman ki hormonarım bozuldu, alkole ara verdim zihnimi yatıştırıcı çaylarla sakinleştirmeye çalıştım.
Eşinizle karşılıklı oturun bebekli yeni hayatınız için ne yapmamız gerektiğini konuşun. Satışları arttırabilmek için yeni yöntemlere kafa yorun yeni tanıtım teknikleri düşünün. Neden bu kadar çok çalışıp işleri ilerletemediğinize dair iktisadi olarak mantıklı bir açıklama mutlaka vardır. Eşinizin alkol sorunuyla da ilgili eşinizi sakinleştirecek farklı yöntemler arayın. Şimdi burada cıkcıklayanlar olacaktır ama seks sadece çocuk yapma yada keyif alma aracı değildir tıbbi bir iyileşme yöntemidir de. seks yapamasanız da gergin olduğunuz vakitlerde birbirinizi cinsel olarak rahatlatarak yatıştırın. Ben bazen eşime çok mutsuz olduğunda gel seni yatıştırayım diyorum ve kendim de gergin olduğumda alkol yerine kocamla samimi olarak stresimi atma ağrılarımdan kurtulma yolunu seçtim. Siz bu yöntemi beğenmiyorsanız da birbirinizi mutlu edecek farklı aktiviteler seçebilirsiniz

Konuyu hortlatmişlar.pardon.

Son düzenleme:
Konu hortlamiş.vazgeçtim.

Son düzenleme:
anlamadığım elektriği ödemeye parası olmayıp alkol nasıl alıyor? sonuçta elektriği ödeyemeyen adam alkolünü de alamaz malüm şuan alkol çok pahalı ve sarhoş olmak için en az 700 küsür cepten çıkması lazım belki daha fazla.
üzgünüm ama böyle bir durumda hamileliği ertelemeniz gerekirdi. bu kadar zor durumdayken çocuk yapıp çocuğu da zor duruma sokuyorsunuz.
tabi bu sizin kararınız ama erteleyebilirdiniz en azından durumunuz düzelene kadar. yarın öbür gün çocuğunuz olduğunda doğalgazınız kesildiğinde bu kadar ağlamakla yetinemeyip annenizin evine gidebilirsiniz. yaşadıklarınız zor şeyler umarım en kısa zamanda toparlanırsınız.

Ablam 80 tl ye 1 50lik alınır, o da 80 lira falan zaten, onunla da sarhoş olmazsin...1 şişe şarap icti diyelim, alkol kondisyonu olan birini sarhoş etmez. Ya rakam konusunda bir yanlışlık var ya da içtiği şeyi takip edin

Ben de merak ettim S sunflowr nasılsınız bi parca duzeldi mi biseyler bebeğiniz nasıl? Insan bu kadar strese hasta olur nasil hamilelik geçirdiniz bu sekilde

70-80 liraya nasıl içiyor ki, bize de taktik versin.. suya bir damla mi katıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…