Hamileyim ve aldatıldım...

Aldatan erkekleri savundugu yetmiyor bu kadinlari da anlamiyorum her seye bosan diyorlar diye ekliyor.
Valla bu kafayla çok yaşamazlar , hangi yalana tutunacağını şaşırmışlar, Allah kimseyi bu kadar aciz etmesin , bizim ülkemizde erkeğin elinin kiri deyip geçmek diye bişey var , yıllar geçiyor ama o eli kirli erkekler utanmadan toplum içinde başları dik şekilde dolaşıyorlar, bunu da basiretsiz kadınlarımıza borçluyuz ( asil kadınlar dışında) erkek seviciliği toplumun her zerresine işlemiş, kemalim yapmaz diye diye yaşıyorlar taki adamlar bu kadınları kapı dışarı edene kadar, çok yazık...

Çocugunuz olacakmış yazık eğer affetme niyetiniz varsa affedilcek gibiyse afffedin
Acaba siz karısını aldatan bir erkek olabilir misiniz? Yoksa siz prenseslerinizin annesini aldatıyorsunuz da burda da fikirlerinizi mi yaymaya çalışıyorsunuz? Çünkü her aldatma konusunda akla uymayan yorumlarınız var. Aklı başında bir kadının hem de nickinden kız annesi olduğu anlaşılan bir kadının böyle yorumlar yapmasını benim aklım almıyor.

Yapılan büyüye göre evli erkeğin gözü dışarda oluyor karısıyla ilişki yaşamak istemiyor o da bunu fark etmiş bozmak için kırk gün horoz eti yemiş..
Hey yavrum hey,her türlü haltı ye,ondan sonra büyü yapılmışta,40 gün horoz eti yemişte,Allah'ım yarabbim.

Canım benım bebegıb kaç aylık? Lütfen kendıne gel

Bı kere kendine acimayı bırak sen artık annesin karnında bebeğin var nasıl ölmeyi düşünürsün kendi canını geç o seninle nefes alıyor bunu karnındaki çocuğa nasıl yaparsın hemde ciğeri beş para etmez erkek musveddesi için bı an önce silkelen ve kendine gel bebeğine ve kendine yetecek bı iş bul çalış elinde kaniton varsa da mahkemede kullan boşan demesi kolay ama hamile kadına bunu yapan bı adamla da evli kalınmaz unutma senden bı tane daha yok güçlü ve bağımsız bir kadınsın çocuğuna kendinde bakabilirsin kocaninda donuna kadar alırsın

Yahu biraz moral bulmak için geldim ne severmişsiniz insanın zayıf noktasını görüp oralarla oynamayı

Karninizda BİR mucize yaşıyor sunuz değermi BİR pis adam için

O arkanda sandığın eş ailesi tırnaklarını çıkarıp boşanacağım dediğinde nasıl çirkefleşir, nasıl suçu sana atar aklın şaşar..
Sen bebeğini düşün sadece. Allah içine ferahlık versin ve seni bu pislikten kurtarsın.. Ailenle durumu paylaş. Arkanda olurlar belki boşan gel derler. Demezlerse de boşanabileceğin bir ortam hazırlamaya çalış.

Böyle konulara çok üzülüyorum. kadının yaşı genç işi gücü arkasında sağlam bir aile desteği yok üstelik hamile. daha kötüsü ne olabilir normalde aldatılmaya sıfır toleranslı
biriyim. aldatma sonucu evliliğin asla devam etmemesi gerektiğini düşünüyorum.benim başıma gelse anında boşarım. ancak konuda saydığım sebeplerden burada ne diyeceğimi bilemiyorum. umarım sizin için en doğru yolu bulursunuz. hiçbir kadın karnında o adamın çocuğunu taşırken bunu yaşamayı hak etmez.
büyü müyü de sizi o kadar saf görmüş ki k.çından uydurmuş. adi ş.rfsz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…