Hamileyim ve aldatıldım...

Vurmak istedim ailesi bir şans daha ver kızım nolur karnındaki yavruyu düşün biz ona haddini bildiricez dediler kayınbabam dövecekti onu kaynanam zor tuttu
Üff bi de ailesinin yaptıklarını havalı havalı anlatıyor sen aldatsan acaba affet diye oğullarına yalvarır mıydı o aile? O zaman da düşünürler miydi yuvanızı? İlk bunu sorgularım aldatma konularında.

Ben bu evlilikten çıksam ailem zaten çok baskıcı olduğu için o şekilde de nefes aldırmazlar bana. Hiçbir şekilde kurtuluşum yok çocuğuma adadığım bir hayatım var artık..
Heeeh, çocuğum içün evliliğe devam etmem lazım msjı da geldiğine göre toplanıp gidebiliriz. Ya boşanasın yook ne gelip konu açıp vaktimizi çalıyorsun ya?

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Ç*k*me sahip çıkamadım demiyor da büyü yapmışlar diyor öyle mi? Bi defolsun gitsin. Dokuz aylık bir bebeğim var ve şu an dünyadaki en iyi arkadaşım, yoldaşım o. İyi ki diyorum her zaman.... Bebeğinizi ve kendinizi düşünün böyle birisi için üzülmeye değmez!

Geçmiş olsun İnsanın insana yaptığı eziyete bak ya bunların doymak bilmeyen egosu hiç değmez bir zevk için hayat arkadaşına doğmamış çocuğuna eziyet etmeyi göze alabiliyor olması beni tiksindiriyor , al aldatmanın tadına bakmak için hayata yeni başlayan bir kadını karnında çocuğuyla incittin yaptın olduda eline ne geçti be p.... sonrada Ezgi neden insanlardan kaçıyor.
Anlıyorum şuan aldatmış bir adamla hamileliğin arasında sıkıştın Ama böyle intihar falan hiç olmuyor ya bu haltı yiyen sen değilsin bu ayıp sana ait değil zaman makinamız yok geçmişide silemeyüz hafızanıda silemeyiz şimdilik yaşadığın durumu kabullen merak etme her günün bir yarını var durumlar değişir kalk kendini motive et

Arkadaşım bu insanın tek başına destek almadan başedebilmesi zor bir psikolojik süreç çünkü içinde şok travma yalan değersizlik güvensizlik utanma kaygı gibi insanı al aşağı eden bir çok şeyi barındırıyor umarım bir profesyonel destek alırsın. Kalırsan yalanlara ,gidersen gerçeklere sarıl hoş nasıl kalınır onuda bilmiyorum sürekli yüzüne vuracaksın işin sonunda bu alttan alan tavrı bitecek ve seni suçlu bile çıkaracak. Keşke kimseyle paylaşmasaydın hem olaylar paylaştıkça çoğalır hem insanlar egoisttir her öğrenen kendi doğrusunu dayatacak.

İçine nifak ekmek istemiyorum ama tekrarı kuvvetli ihtimal en iyisi bir süre hayat kurmaya çalışıp sonra bu adamdan sıyrılman

Benim ailemin haberi olsa o kadar üzülürler ki şu yaşımda dul kalmamı hiç istemezler eminim çok çaresiz kaldım..
“Dul” nedir ya? Eşiniz vefat etmedi. Ayrıca niye hakaretmiş gibi söylüyorsunuz? Bu nasıl bir bakış açısı?

Sizin gibi kadınlar ve sizin gibi kadınların yetiştirdiği çocuklar yüzünden bu toplum boşanan kadına acıyarak bakıyor. Utanılacak bir şey yapmış gibi! Oysa ki evlenmek kadar boşanmak da doğaldır. Şunu bir türlü idrak edemediniz.

Şimdi gidin daha evliliğinizin birinci yılını doldurmadan başka kadınlarla ilişki yaşamış kocişinizle yaşayın! Zaten kesin büyü yapılmıştır! Yoksa aldatmazdı sizi.

Hey Allahım ya! Acımıyorum böylelerine, teselli edesim de gelmiyor.

Arkadaşım yasadigin duyguları anlıyorum nefesin kesilecek dünya duracak gibi oluyor birde hassas dönemdesin ama sana tavsiyem önce kendini sev kendine deger ver...Bak aylardır hesabıma girmiyorum ben burda yazılanları biliyorum çünkü aldatildim hemde belki 2 belki 3 kez çok zor şeyler yaşadım ama burdakileri dinlemedim senin gibi o kadar çok bahanem vardiki.. Şuan cok pişmanım keşke keşke boşansaydım sende bunu diyeceksin hiç bisey eskisi gibi olmuyor daha da kötüoluyor buna eminol... Kendini seviyorsan 1 tane çocuk varken ayril bu adamdan benim yaptığım hayatı yapma çok pişman olacaksın...Ben aptallık ettim sen etme. Benim evliliğim malesef ki devam ediyor bir gün bitecek onu biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…