Hamileyim ve aldatıldım...

Ne güzel dünya, siz de aldatın sonra büyü yaptılar ondan oldu diyin, bakın bakalım eşiniz ve eşinizin ailesi güzellikle mi yaklaşıyor yoksa saçınızdan sürüyerek darp edip evden mi atıyor yaka paça?

Böyle konulara çok üzülüyorum. kadının yaşı genç işi gücü arkasında sağlam bir aile desteği yok üstelik hamile. daha kötüsü ne olabilir 😏 normalde aldatılmaya sıfır toleranslı
biriyim. aldatma sonucu evliliğin asla devam etmemesi gerektiğini düşünüyorum.benim başıma gelse anında boşarım. ancak konuda saydığım sebeplerden burada ne diyeceğimi bilemiyorum. umarım sizin için en doğru yolu bulursunuz. hiçbir kadın karnında o adamın çocuğunu taşırken bunu yaşamayı hak etmez.
büyü müyü de sizi o kadar saf görmüş ki k.çından uydurmuş. adi ş.rfsz
Çok teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için. Siz benle dalga geçenlerden olmadınız sağolun. Çarem kalmadı en azından moral olsun diye geldim anlatıyorum diyorum şaka gibi yorumlar yazıyorlar bi hakaret etmedikleri kaldı aldatıldığım için

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
O eşiniz olacak varlık icinmi bu kadar aciz goruyorsunuz kendinizi karnınızdaki bebek ilemi ölmeyi denediniz hayatınızı bu kadar degersizlestirmeyin kendinize gelin dimdik ayakta durun

Benim ailemin haberi olsa o kadar üzülürler ki şu yaşımda dul kalmamı hiç istemezler eminim çok çaresiz kaldım..
Dul kalmiş olmuyosun kocam dediğin adam malesef hayatta sen boşanmış oluyosun ki öyle bile olsa emin ol onursuzca evli olmaktan daha şerefli bı sıfat.sen karnında ki cana sarıl bırak başkasını

Çok teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için. Siz benle dalga geçenlerden olmadınız sağolun. Çarem kalmadı en azından moral olsun diye geldim anlatıyorum diyorum şaka gibi yorumlar yazıyorlar bi hakaret etmedikleri kaldı aldatıldığım için
belki böyle durumlara çok yakınlarda şahit olduğum için fazla gerçekçi yaklaşıyorum. şu an bu ülkede iki çift maaşla bile kira bakıcı vs masrafları çok zorken gencecik ve en fazla asgari ücretle iş bulabilecek bir kadına havadan sallamak zor açıkçası. Ama şunu önerebilirim eğer boşanmayacaksanız yanına bırakmayın. çünkü yapanın bi daha yapma ihtimali çok yüksek. ailenize duyurun ortalığı ayağa kaldırın rezil olsun bi süre annenize gidin ağlayın sızlayın onları da arkanıza alın. af edecekseniz bile rezil rüsva olsun biraz sürünsün ki en azından yaptığının bi yaptırımı olsun. bedavadan da yanına kalmasın

Buraya yazdığına göre inanmışsın 😁 inanma potansiyelin var,bu adamla evli olduğuna göre. 40 gün horoz eti yedim diyen bir adamla evlisin kafa dengisiniz bence
Ya çık şu konudan insanların ne şartlar altında bulunduğunu bilmeden saçmalamaya alışmışsın lüzum yok yazıp durma

Ya siz anlamıyor musunuz ben inandım demedim ki sanki aldatan benim ya bu kadar üstüne gelinir mi insanın? Altı üstü moral olsun diye geldim söylemediğinizi bırakmadınız ya.
İnanmadiysaniz sevindim. Burada inanan cok kadin var çünkü. Ben asla ayrılın ayrılmayın diyemem ama aldatmanın bir kişilik meselesi olduğunu ve devamının da geldiğini düşünenlerdenim. Eğer devam edecekseniz de size önerim bu adamı en azından rezil etmeniz ve asıl tiksinmek nasıl oluyormuş ona göstermeniz. Yaptığını evli bile kalsanız cezalandırmalisiniz. Cinsel hastalık testine yollayıp onu mutlaka bir mikrop gibi hissettirin. Kimlerle ne halt yedi ne hastalık bulastirdi bilinmez, sağlığınızı garanti altına almalısınız ona vebalı gibi davranmalısınız. Test yapmak istemiyosa da durumu düzeltmek istemiyor demektir zaten. Diğer bir mesele de tüm özgürlüklerini kısıtlamak. Ve terapist isteyin mutlaka.

İnanmadiysaniz sevindim. Burada inanan cok kadin var çünkü. Ben asla ayrılın ayrılmayın diyemem ama aldatmanın bir kişilik meselesi olduğunu ve devamının da geldiğini düşünenlerdenim. Eğer devam edecekseniz de size önerim bu adamı en azından rezil etmeniz ve asıl tiksinmek nasıl oluyormuş ona göstermeniz. Yaptığını evli bile kalsanız cezalandırmalisiniz. Cinsel hastalık testine yollayıp onu mutlaka bir mikrop gibi hissettirin. Kimlerle ne halt yedi ne hastalık bulastirdi bilinmez, sağlığınızı garanti altına almalısınız ona vebalı gibi davranmalısınız. Test yapmak istemiyosa da durumu düzeltmek istemiyor demektir zaten. Diğer bir mesele de tüm özgürlüklerini kısıtlamak. Ve terapist isteyin mutlaka.
Çok teşekkür ederim önerileriniz için. İşte yorum dediğin böyle olmalı. Çok sağolun

X