Hamileyim ve aldatıldım...

Allah var,Allah yâr yazmışsınız ya..
Buna istinaden yazıyorum.
Oncelikle sikintilarinizdan dolayı ölüm istemeyeceksiniz
İllaki istiyorum diyorsaniz ; hayırlısı ise yasamayi hayırlısı ise ölmeyi nasip et diyeceksiniz.Bakin bu buharidir.
Kocanizin Gözüne değil kalbine ve vicdanına inmiş o perde.
Zaten karisini aldatan adam kul hakkına girmiş olur.Bunun hükmü çok ağırdır.
Altından kalkması zordur.
İmkanıniz varsa boşanin.
Ancak yarını goresim yok demeyin.Cunku bununda yaptırımı ağırdır.
Yasininizi bilmiyorum ama ister abla tavsiyesi olarak alin ister kardeş.
Umarım çabuk huzur bulursunuz.
Sizin yerinizde olsam ne ölüsüne ne dirisine bir daha asla bakmazdim.

Son düzenleme:
Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Kandırmış sizi,kanmayın hatta boşanın. Muhtemelen boşanma taraftarı değilsiniz bir daha yapan hep yapar inanın,yok ailesi sizin tarafinizda imiş vs vs geçin bunları siz ailesi ile değil o adamla aynı çatı altında ve eş olarak onunla evlisiniz . Ne yaparlarsa yapsınlar yemiş o haltı . Bu hayatta hiç kimse için ölmeye değmez akıllı olun da yavrunuza tutunun

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
Sen niye ölüyorsun? O ölsün.
Derhal uzaklaş o karaktersiz yaratığın yanından!
Ve ihaneti ispatla. Çocuğun yüzünü göremesin. Kusura bakma da hamilesin diye duygusal boşluğundan faydalanıp kendini affettirirse aynısının bin katını ilerde de yapar bu adam ve ozaman sesini çıkarmaya zerre hakkın da olmaz.

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Horoz eti değildir o piliç etidir. Nerde görsem tanırım piliç eti büyüsünü :KK53: adamın bi suçu yok arkadaşlar dağılalım.

O kadar canım yanıyor ki sabaha kadar dua da ettim Allah'ım sabaha çıkarma beni diye benim tek dayanağım oydu gecem gündüzüm her şeyim oydu her şeyini dört dörtlük yapardım çok aşıktım ama paramparça etti beni ah güzel kardeşim sarılacak kimsem olsaydı belki saatlerce ağlardım ama bu kadar canım yanmazdı...
Üzüntünüzü yaşadığınız hayal kırıklığıni anlayabiliyorum ama eşinize olan bağımlılığıniz sizi diplere sürükleyecek. Size böyle kötülük eden bir insanı sevmeyin ağlamayın hamilesiniz . Bu girdaptan kolaylıkla kurtulmanızı dilerim.

Sen de b.sg diyemedin yani.
Aslında demen gerek tam olarak da buydu sana verdiği bu cevabın üzerine.🤔

Benim ailemin haberi olsa o kadar üzülürler ki şu yaşımda dul kalmamı hiç istemezler eminim çok çaresiz kaldım..
Bu yaşta dul kalma aldatılma acısı ile yaşamayı kabullen. Ne anası ne babası ne abisi kefil olamaz, uçkurunun peşinde koşacak değiller kocanızın. Bu evlilik sürse bile karı koca hayatımız olmaz ne demek? Karnınızdaki mucize için evliliğinizi sürdürüp sineye çekeceksiniz belli. Kendinize dürüstçe ben kocama çok aşığım ne olursa olsun herşeye göz yumup evliliğime devam edeceğim, bu yaşta dul kalamam razıyım herşeye mantığınızdasınız. Geçmiş olsun ….

Sen de b.sg diyemedin yani.
Aslında demen gerek tam olarak da buydu sana verdiği bu cevabın üzerine.🤔
Ama piliç eti büyüsü yapmıslar adama. 40 gün çatır çatır piliç eti yemiş. Büyünün etkisiyle gözüne perde inmek kaydıyla olmus hersey. Affetsin bence :deli:

Ama piliç eti büyüsü yapmıslar adama. 40 gün çatır çatır piliç eti yemiş. Büyünün etkisiyle gözüne perde inmek kaydıyla olmus hersey. Affetsin bence :deli:
Keyfi bilir..
Piliç eti,başka bir kadına bakmasını sağlıyorsa dana eti yediğinde hem cinslerine mi göz dikecek bu adam 🤔
Himss.Tedirgin oldum.

Baskıcı ailelerin bir kisminin diger bir negatif etkisi buyuye inanan, daha dogrusu kocasi aldatinca kesin buyulendi diyebilecek cocuklar yetistirmesi oluyor. Misal kocam aldatsa ve 40 gun horoz eti yedim buyulenmistim dese,ne ben inanirim, ne ailem, hatta ben o horozlari ... Neyse. Uzayda milyonlarca yil oncesine ait goruntuler cekiliyor, yildizlarin olusumu ölümü goruntuleniyor. Bizde toplumun geneli ise bu durumda.
Sonuc olarak buyu muyu degil, dumduz aldatmis, bahane aramayin. Evli kalacaksaniz bilincinde olun bazi seylerin.

Ya ben aldatılmışım aylarca bir yalanın içinde yaşamışım tutunacak dalım kalmamış her boku yemiş şimdi bunu mu sorgulayayım..
İnanmak istediğiniz şeyleri duyuyorsunuz. Horoz bulup pişirip yememin be kadar zor olduğunu anlatıyorlar siz dalga geçiyorsunuz diyorsunuz. Neredeyse düşük riskinizi de torum yapanlara bağlayacaksınız. Kendiniz diyorsunuz baskılı bir ailede büyüdüm yağmurdan kaçarken doluya tutuldum diye. Zaten kararınızı vermişsiniz. Ne bekliyorsunuz insanlar inanmadıkları, kendilerine ters gelen konularda size öğüt versin mi istiyorsunuz?

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
Boşanırsanız iyi bir tazminat ve nafaka alırsınız çünkü size karşı resmen nitelikli aldatma fiili gerçekleştirilmiş, aklınızı kullanın sürünmeyin süründürün!

X