Hamileyim ve aldatıldım...

İş yerinde yemiş vardiyalı çalışıyor iş yeri evimize çok uzak haliyle haberimin olmaması normal değil mi?

Bu gune kadar hic bir is yerimde bana horoz eti yedirmediler. Bundan sonra da calismam zaten cok kirildim bu duruma. Bacim azicik ya cok degil uyan lutfen uyan.

Arkadaşlar sizce burda bu kadar komik olan ve dalga geçeceğiniz ne var acaba? Hamileyim ve düşük riskim oluştu. Zaten stresli bir ailenin içinden kaçıp evlenmiştim yağmurdan kaçıp doluya tutuldum. Kimsem olmadığı için buraya yazdım en azından biraz moral bulmak istedim. Bunu çok mu gördünüz şimdi..
yani yaranamiyoruz cidden ben en basindan teshisi koydum büyüdür diye çaresini de soyledim 40 gun horoz tassagi yesin diye daha ne yapayim
seni altadan kocana inaniyorsun bna inanmiyorsun

Arkadaşlar sizce burda bu kadar komik olan ve dalga geçeceğiniz ne var acaba? Hamileyim ve düşük riskim oluştu. Zaten stresli bir ailenin içinden kaçıp evlenmiştim yağmurdan kaçıp doluya tutuldum. Kimsem olmadığı için buraya yazdım en azından biraz moral bulmak istedim. Bunu çok mu gördünüz şimdi..
En iyi başa çıkma yöntemi kabullenmektir. Böyle saçma sapan bahanelere kendinizi zor bela inandırmanız zekanıza edeceğiniz bir hakaret olur, ben erkek olsam böyle yalanlarıma inanmaya dünden razı birini ciddiye bile almam. Her seferinde daha cesur olurum ona karşı.

Yapılan büyüye göre evli erkeğin gözü dışarda oluyor karısıyla ilişki yaşamak istemiyor o da bunu fark etmiş bozmak için kırk gün horoz eti yemiş..
Hanımefendi lütfen bunlarla kafanızı bulandırmayın. Kocanız olacak münafık, yediği haltlara kılıf uydurmak için dini, büyüyü kullanıyor.

Hanımefendi lütfen bunlarla kafanızı bulandırmayın. Kocanız olacak münafık, yediği haltlara kılıf uydurmak için dini, büyüyü kullanıyor.
Bi gün gerçekten girecek büyü bi yerinden, görecem bu herifleri.

sizin su an yapmaniz gereken kendinizi dusunmek sagliginiza dikkat etmek o adamin ne abisine ne annesine guvenmeyin kendinize ait gizli bir hesap acip para biriktirin en onemlisi o mutlaka birr yerde kotu gun parankz olsun
altininiz varsa esinize verdiyseniz geri isteyin sizde dursun

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..

40 gün horoz eti yiyince ne oluyormuş?
kendi salaklığı yetmemiş sizide salak yerine koymaya çalışıyor

Gel agzıgın öpcüm
Screenshot_20220801-195401_Samsung Internet.jpg

konu sahibesi bu yaşa iyi gelmiş bu saflıkla🤷‍♀️
birde yazmış bu kadar komik olan ne diye.
ciddi ciddi inanmış adama.
Adamın 40 gün horoz eti tedarik edip işyerinde pişirip yemesi komik olsun bi zahmet ya 😶 Adama sorarlar abi sen nabıyon diye. Biri söylemese öbürü kaçırır ağzından, adamın adı horozcuya çıkar ahahah sinirim bozuldu.

konu sahibesi bu yaşa iyi gelmiş bu saflıkla🤷‍♀️
birde yazmış bu kadar komik olan ne diye.
ciddi ciddi inanmış adama.

Hayir bide demis hamileyim dusuk riskim var moral bulmaya geldim demis. Adamlar aldatiyor, horoz etine bile bagliyor kabak bizim basimiza patliyor. Hayir simdi boyle birine ne deyip moral verebilirim diye dusundum bulamadim. Bosver bacim es ailesi onun hakkindan gelecekmis zaten salla falan yazsam komik olur. Bu eslere kimse kirilmiyor ama biz ne desek kirilip uzuluyorlar.

O kadar canım yanıyor ki sabaha kadar dua da ettim Allah'ım sabaha çıkarma beni diye benim tek dayanağım oydu gecem gündüzüm her şeyim oydu her şeyini dört dörtlük yapardım çok aşıktım ama paramparça etti beni ah güzel kardeşim sarılacak kimsem olsaydı belki saatlerce ağlardım ama bu kadar canım yanmazdı...
Sacmalama hamilesin suan uzulmeni Anliyorum ama sen niye olmek icin dua ediyorsun

Vurmak istedim ailesi bir şans daha ver kızım nolur karnındaki yavruyu düşün biz ona haddini bildiricez dediler kayınbabam dövecekti onu kaynanam zor tuttu
Sende su affedecek yer arayanlardansin anlaşıldı
İyi biz burada oyalanmayalim o zaman akıl fikir vercez diye

git saril kocana

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Eğitim durumunuz ne sizin ailecek kskdjdjf ne yazsak boş, aynen büyütür otur evde ,biricik kocan seni seviyor bunlar hep büyüden mdkdjfnf

X