Hamileyim ve aldatıldım...

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok.
Öncelikle derin bir nefes al. Verdiğin sınav büyük fakat kimse kaldıramayacağı yük ile sınanmıyor inan. Şu an karnında bir bebek var ve tüm sorumluluk sende, öncelikle kendine gel ve sana verilmiş bu sorumluluğu yerine getirmen gerektiğini, o candan sorumlu olduğunu hatırla. Ölmek isteyebilirsin, yaşamın bir anlamı da olmayabilir hatta ileri gideyim, şu an dünya senin için cehennem yeri de olabilir. Kalk silkelen kızım, bunların karnında taşıdığın canın yanında bir önemi yok. Sen o bebek rahmine düştüğünden beri bir sevgiliden önce bir annesin, o bebeğe iyi bakmak, onu iyi etmekle yükümlüsün. Şu anki acına diyecek bir şey yok, daha çok kanayacak da. Sabır kızım, sabır etmek görevin, zaman senin ilacın bu durumda. Bebeği kendi başına büyütecek olmak belki de senin ve bebeğin için en hayırlısı. Sana yalanlar söyleyen ve sadakatsizlik yapan bir adam zaten belli vicdani değerlerden yoksundur. Sıkacaksın dişini, her şeye inat iyi olacağım diyecek ve iyi olmak için elinden gelen her şeyi yapıp bebeğinle istediğin hayatı kuracaksın. Pes etmek her zaman en kolayı, belirsizlik ise en korkutucu olanı. Sana bu yükü veren Rabb'im sen çabaladıkça hayırlısıyla o belirsizliklerin ardından güneşi de açtıracaktır. O adamın yaptıkları ne senin değerini belirtir ne de seninle ilgili başka bir yargı oluşturabilir herhangi birinde. Bu onun karaktersizliğini gösterir sadece. Seni de zaten iyi gitmeyen bu ilişkiden tam anlamıyla kurtarır, başka yolun yok çünkü. Silkelen, istediğin kadar ağla ama kalk, ve bunu bir an önce yapmaya çalış çünkü sen anne oluyorsun... yalnız değilsin ve kavuşmaya az kaldı.

kizim sen saf misin dovecek olan dover zaten o dovecekti tuttular bu dovecekti tuttular , baban bi tokat atsin bakalim ne yapiyorlar size
ayrica abisi niye aglasin ya
siz bi kursun döktürürsünüz hepsi gecer mutlu huzurlu devam
Benim ailemin yaşadığı şehirle bizim yaşadığımız şehir arasında baya bi mesafe var ailem giderken beni onlara emanet etti o da beni küçük bir çocuğu olarak gördüğü için kardeşinin yaşattıkları ona da ağır geldi..

Ben evli bile kalsam benim için karı koca hayatı bitmiştir ayakta kalmaya çalışıyorsam çocuğum için ama mental olarak çok yalnız ve bitkinim. O gücü kendimde bulamıyorum..
Karı koca hayatı bitmişse niye evli kalıyorsunuz? Hayatı kendinize neden zulüm ediyorsunuz?

Benim ailemin yaşadığı şehirle bizim yaşadığımız şehir arasında baya bi mesafe var ailem giderken beni onlara emanet etti o da beni küçük bir çocuğu olarak gördüğü için kardeşinin yaşattıkları ona da ağır geldi..
kendinden baska kimse seni dusunmez o masallara inanma kimseye de guvenme isler tersine donsun bakalim neler yasayacaksin

Asla unutamam ki o bana kara leke gibi çalındı bir kere onu görünce midem bulanıyor ellerim titremeye başlıyor bir yabancıya bakıyormuşum gibi hissediyorum, yani anlayacağınız içimdeki hisler bitti tamamen.
öncelikle sakin olun lütfen siz ve bebeğinizin sağlığı her şeyden önemli.o leke sizin değil eşinizin üstünde. bi de yok büyü hissetmiş de et yemiş cartt curt siz de buna inandiniz mi yani? kesinlikle affetmeyin, tekrar yapar. kendinize bunu mu reva görüyorsunuz?
Ben evli bile kalsam benim için karı koca hayatı bitmiştir ayakta kalmaya çalışıyorsam çocuğum için ama mental olarak çok yalnız ve bitkinim. O gücü kendimde bulamıyorum..
karı koca hayatı bitmisse tekmeyi vurun gitsin,kendinize zulüm etmeyin. doğacak çocuğunuz da mutsuz bir ailede büyümeyi hak etmiyor

Asıl bunu yaparak adamın ekmeğine yağ sürersiniz. Evde çocuğunu büyüten, eş sıfatında bir kadın, güzel bir vitrin. Dışarda ise gel keyfim gel. Affetmek mecburiyetindeyseniz normal karı koca ilişkisi devam etmeli, ama iyi korunun ki 2.çocuk gelmesin onca işin gücün arasında. Yoksa herif dışarıdan hiç gelmez, bahanesi de hazır zaten.

Bunu neden yazdınız? Konuda büyüden bahsedip düzenledi mi acaba? Konuda bahsetmediği hâlde cevaplarda horoz eti büyü vs demiş ama çözemedim.
Yapılan büyüye göre evli erkeğin gözü dışarda oluyor karısıyla ilişki yaşamak istemiyor o da bunu fark etmiş bozmak için kırk gün horoz eti yemiş..

Yapılan büyüye göre evli erkeğin gözü dışarda oluyor karısıyla ilişki yaşamak istemiyor o da bunu fark etmiş bozmak için kırk gün horoz eti yemiş..
Kusura bakmayın ama yediği horozdan bile haberiniz yok yani o kadar uzak size adam. Horoz bu ya. İnsan horozu nerde arar bulur, pişirir yer? Gerçi horoz moroz yok da, işte mesela yani.

Kusura bakmayın ama yediği horozdan bile haberiniz yok yani o kadar uzak size adam. Horoz bu ya. İnsan horozu nerde arar bulur, pişirir yer? Gerçi horoz moroz yok da, işte mesela yani.
İş yerinde yemiş vardiyalı çalışıyor iş yeri evimize çok uzak haliyle haberimin olmaması normal değil mi?

metresine pisirtmistir ona da guc veriyor demistir 😂

Arkadaşlar sizce burda bu kadar komik olan ve dalga geçeceğiniz ne var acaba? Hamileyim ve düşük riskim oluştu. Zaten stresli bir ailenin içinden kaçıp evlenmiştim yağmurdan kaçıp doluya tutuldum. Kimsem olmadığı için buraya yazdım en azından biraz moral bulmak istedim. Bunu çok mu gördünüz şimdi..

Ben bu evlilikten çıksam ailem zaten çok baskıcı olduğu için o şekilde de nefes aldırmazlar bana. Hiçbir şekilde kurtuluşum yok çocuğuma adadığım bir hayatım var artık..
Hiçbir önemi yok. Doğuma 4 ayınız var. Eğer gerçekten isterseniz bir yolunu bolup o evden çıkar ve gerekirse sadece çocuğunuz ve siz olarak bir hayat kurabilirsiniz. Devlet desteği de alabilirsiniz. Bir cehennemi yaşamayı seçmeyin, yeniden başlamak için şansınız varken. Kabullenmeyin, yaratın. Gerçekten her zaman bir yol vardır.

X