Hamileyim ve aldatıldım...

Sizin canınıza yazık değil mi ne diye öldürülen
Başkaları için başkasının yediği halt için niye kendinizi cezalandiriyorsunuz
Bahane bahane bahane asla.inanmayin asla af.etmeyin asla kendinizi üzmeyin
Ben evli bile kalsam benim için karı koca hayatı bitmiştir ayakta kalmaya çalışıyorsam çocuğum için ama mental olarak çok yalnız ve bitkinim. O gücü kendimde bulamıyorum..

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Böyle aptal laflara inanmayın lütfen.
Hamile karısını aldatmış bir pislik eşiniz, büyü yaptılar bana diyerekte kendini temize çıkarmaya çalışacak kadar pişkin üstelik.

Ailesi oğullarının uçkuruna da sahip çıkamaz ayrıca. Onların ne dediğinin bir önemi yok.

Vurmak istedim ailesi bir şans daha ver kızım nolur karnındaki yavruyu düşün biz ona haddini bildiricez dediler kayınbabam dövecekti onu kaynanam zor tuttu
Yahu bu saatten sonra bu evlilik yürür mü hiç, kavga dövüş olsa anlarım bir şekilde düzelir ama aldatmanın çaresi yok bana göre , unutabilecek misin yaşananları?

Benim ailemin haberi olsa o kadar üzülürler ki şu yaşımda dul kalmamı hiç istemezler eminim çok çaresiz kaldım..

Ben evli bile kalsam benim için karı koca hayatı bitmiştir ayakta kalmaya çalışıyorsam çocuğum için ama mental olarak çok yalnız ve bitkinim. O gücü kendimde bulamıyorum..
Çocuğun içinde kendin içinde ayakta kalmalısın
Evli kalsam da demek ne demek
Allah aşkına inanıp devam etmeyin sonrası üzülen siz olacaksınız
Çünkü yine yapicak aynı şeyi

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
büyü bu nerde görsem tanirim yalniz cozmek icin horoz eti yetmez horozun tassagini yemesi lazimdi

Yahu bu saatten sonra bu evlilik yürür mü hiç, kavga dövüş olsa anlarım bir şekilde düzelir ama aldatmanın çaresi yok bana göre , unutabilecek misin yaşananları?
Asla unutamam ki o bana kara leke gibi çalındı bir kere onu görünce midem bulanıyor ellerim titremeye başlıyor bir yabancıya bakıyormuşum gibi hissediyorum, yani anlayacağınız içimdeki hisler bitti tamamen.

Çocuğun içinde kendin içinde ayakta kalmalısın
Evli kalsam da demek ne demek
Allah aşkına inanıp devam etmeyin sonrası üzülen siz olacaksınız
Çünkü yine yapicak aynı şeyi
Evleneli bir yıl bile olmadı çok çaresiz kaldım severek evlendiğimiz için ailem bunu benim yüzüme vurur diğer taraf da bırakmıyor beni zaten o kadar ağrıma gidiyor ki kalkamıyorum bile yerimden..

O kara leke sizin değil eşinizin karası o, o zaman evliliği devam ettirmenin bir anlamı var mı, sakın çocuk falan demeyin, birçok kadın tek başına çocuk büyütüyor

Abisi de dövecekti onu ama yeni cezaevinden çıktığı için durdurdular.
kizim sen saf misin dovecek olan dover zaten o dovecekti tuttular bu dovecekti tuttular , baban bi tokat atsin bakalim ne yapiyorlar size
ayrica abisi niye aglasin ya
siz bi kursun döktürürsünüz hepsi gecer mutlu huzurlu devam

O kara leke sizin değil eşinizin karası o, o zaman evliliği devam ettirmenin bir anlamı var mı, sakın çocuk falan demeyin, birçok kadın tek başına çocuk büyütüyor
Ben bu evlilikten çıksam ailem zaten çok baskıcı olduğu için o şekilde de nefes aldırmazlar bana. Hiçbir şekilde kurtuluşum yok çocuğuma adadığım bir hayatım var artık..

Bi önceki konudaki abi bile daha daha iyiydi ya, herif yediği bkun farkında, karısının ayaklarına kapanıyor. Sizde o da yok. Büyüymüş. Peh.

Ben bu kadar salak olmasaydım zaten bana bunları yapamazdı. Hiç arkadaşım yok derdimi paylaşabileceğim kimsem yok sırtımı yaslayabileceğim bir dağım bile yok. Olsaydı böyle olmazdı..
Siz ona çok guvenmis onu herşeyi lniz yapmışsiniz, onsuz bir hayatı hiç düşünmemişsiniz. Lütfen kendinize gelin herkes herşeyi yapabilir. Bu hayatta sırtınızı taşlamak icin kimseye ihtiyacınız yok. Sırtınızı sadece kendinize yaslayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…