Hamileyim , sevineyim mi? üzüleyim mi ? bilmiyorum.

Helal olsun teşekkür ederim gerçekten çok zor durumdayım nasıl çıkacağım işin içinden bilmiyorum . Bugünlerde geçecek güzel günler gelecek farkındayım ama şuan bunu anlayacak psikolojide değilim

Kendinizi telkin etmeye çalışın. Arada bir ağlayın rahatlayın. Anlatabilecek insanlar varsa cevrenizde dertlesin. Anneniz var mı? Kayinvalideniz yerine anneniz olsa daha mi mutlu olursunuz acaba?

Kendinizi telkin etmeye çalışın. Arada bir ağlayın rahatlayın. Anlatabilecek insanlar varsa cevrenizde dertlesin. Anneniz var mı? Kayinvalideniz yerine anneniz olsa daha mi mutlu olursunuz acaba?
Ağlıyorum bugün karnıma sancı girdi kanamam oldu çok korktum zaten bebeğe bşe oldu belki de . Annem yok ah keşke olsa . Annesi ablası kız kardeşi olanlara hep imrenmişimdir Allah bana nasip etmedi ama

Ağlıyorum bugün karnıma sancı girdi kanamam oldu çok korktum zaten bebeğe bşe oldu belki de . Annem yok ah keşke olsa . Annesi ablası kız kardeşi olanlara hep imrenmişimdir Allah bana nasip etmedi ama
Kanaman olduysa doktora gitmelisin gitmedin mi yoksa
Benim de yok canim annem ablam kiz kardesim halam teyzem anneanne babaanne hiçbiri yok. Çok zor

Kanaman olduysa doktora gitmelisin gitmedin mi yoksa
Benim de yok canim annem ablam kiz kardesim halam teyzem anneanne babaanne hiçbiri yok. Çok zor
Kanamam başından beri var canım ikiz gebelik doktor olabilir dedi iğne kullanıyorum Allah yardımcımız olsun ne deyim moralmen bitiğim ama

Kaygı bozukluğum yok. Yani varsada tanı yok doktora hiç gitmedim gitsem belki çıkar. Neyse yok olarak söylüyorum 2ci hamileliğim 1 gun içinde 5-6 kere fikir değiştiriyorum. Bi çok mutluyum, bi endiseli. Bi diyorum nasıl bakcam yeniden kucuk bir bebege, bi diyorum amaan tecrubeliyim bakarım. Bu zamanlarda gebelik hormonundan dolayı böyle düşünmek çok normalmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…