Hamileyim , sevineyim mi? üzüleyim mi ? bilmiyorum.

Hakkını helal et kardeşim :KK43: başın sağolsun Rabbim sana ömürler versin..
Haklısın.. insan hamileyken daha tahammülsüz olabiliyor. Bir de karşındaki anlayışsızsa. Rabm yardımcın olsun. Kolaylıkla atlat dilerim
Helal olsun teşekkür ederim 🙏🏻 gerçekten çok zor durumdayım nasıl çıkacağım işin içinden bilmiyorum . Bugünlerde geçecek güzel günler gelecek farkındayım ama şuan bunu anlayacak psikolojide değilim

Mesela bu bebek için o kadar uğraştık ki çok emek verdim . Ama öğrenince şoka mı girdim ne bşe oldu sevinemedim kanamalarım oldu bir de benim panik atak yeniden merhaba dedi bana . Kayınvalidem yanımda 2 aydır eşim görevde virüsten dolayı gelemiyor. Kayınvalideme de ayrı sinir oluyorum doktora gitmeye korkuyorum kötü bşe söyleyecek diye. Yanlız olmam da etkiledi bu durumu farkındayım .diyorum daha ortada bşe yokken böyleyse Allah korusun daha önemli şeyler olursa napacam diyorum .

Kendinizi telkin etmeye çalışın. Arada bir ağlayın rahatlayın. Anlatabilecek insanlar varsa cevrenizde dertlesin. Anneniz var mı? Kayinvalideniz yerine anneniz olsa daha mi mutlu olursunuz acaba?

Kendinizi telkin etmeye çalışın. Arada bir ağlayın rahatlayın. Anlatabilecek insanlar varsa cevrenizde dertlesin. Anneniz var mı? Kayinvalideniz yerine anneniz olsa daha mi mutlu olursunuz acaba?
Ağlıyorum bugün karnıma sancı girdi kanamam oldu çok korktum zaten bebeğe bşe oldu belki de . Annem yok ah keşke olsa . Annesi ablası kız kardeşi olanlara hep imrenmişimdir Allah bana nasip etmedi ama 😔

Ağlıyorum bugün karnıma sancı girdi kanamam oldu çok korktum zaten bebeğe bşe oldu belki de . Annem yok ah keşke olsa . Annesi ablası kız kardeşi olanlara hep imrenmişimdir Allah bana nasip etmedi ama 😔
Kanaman olduysa doktora gitmelisin gitmedin mi yoksa😳
Benim de yok canim annem ablam kiz kardesim halam teyzem anneanne babaanne hiçbiri yok. Çok zor

Kanaman olduysa doktora gitmelisin gitmedin mi yoksa😳
Benim de yok canim annem ablam kiz kardesim halam teyzem anneanne babaanne hiçbiri yok. Çok zor
Kanamam başından beri var canım ikiz gebelik doktor olabilir dedi iğne kullanıyorum Allah yardımcımız olsun ne deyim moralmen bitiğim ama

1,5 yıldır hamile kalmak için uğraştım ve kendiliğinden hiç bir tıbbi yardım almadan hamile kaldım şuan 4 haftalık gebeyim.

3 yıldır panik atak ve kaygı bozukluğuyla uğraşıyorum. Hamile kaldığımı öğrenince çok mutlu oldum sonra içimi bir korku kapladı, hüzün ,kaygı ,sorumluluk korkusu ne yapacağını bilememek .Bu zamana kadar istiyordum ve şimdi oldu hazır mı değilim , iyi bir anne adayı bunları düşünmez dimi neden böyle düşünceler var kafamda.. Benim gibi hissedenler var mı acaba?

Yoksa tüm hamişler biranda kabullenebildi mi? Gariplik bende mi Lütfen yardım edin.
Kaygı bozukluğum yok. Yani varsada tanı yok doktora hiç gitmedim gitsem belki çıkar. Neyse yok olarak söylüyorum 2ci hamileliğim 1 gun içinde 5-6 kere fikir değiştiriyorum. Bi çok mutluyum, bi endiseli. Bi diyorum nasıl bakcam yeniden kucuk bir bebege, bi diyorum amaan tecrubeliyim bakarım. Bu zamanlarda gebelik hormonundan dolayı böyle düşünmek çok normalmiş

X