Hamileyim Karar Veremiyorum

O yoğun bakımda neler gördük duyduk benim kızım 1250 gram geldi bu dünyaya inanır mısın dokunamadim ona hemsire tutamam diye beze sardı ufacik bir bez bile ondan büyüktü 35 gün sonra onu kucağıma verip al artık annesi eve götür dediler 1920 gramdi. Biberon kadar kafası vardı benki parmağım kesilse 3 gün ağlarım tum bunlar yaşanırken o kadar güçlü oldum ki aylarca makine ile süt sagdim fıtık oldu belim boynum ellerim tutuldu. Elimle süt sağdim ona ben içsin diye anne olmak öyle güzel bir şey ki . Borç harç deme aldırma onu . Şimdi kızım emekliyor Allaha şükür her anıma şükrediyorum . Şuan hamilelik duygusallığı var şok var seni anlıyorum sadece onu dinle başka kimseyi dinleme

Allah razı olsun senden ve buradaki herkesten tekrar umut doldu içim bu dünyada ki güzel insanlarsınız, hesap açarken çok tereddüt ettim iyiki açmışım iyiki anlatmışım derdimi anne gibi konuştunuz benimle kırmadan etmeden daha çok gencim 24 yaşındayım iyi bir anne olmak istiyorum bende sizin gibi inşallah bebeğim hissetmemiştir şu son günlerde yaşadığımı hep dua ediyorum bunun için, pazartesi günü kalp atışlarını duyacağız ilk bebeğim nasıl bir his olacak bilmiyorum hayal de edemiyorum ben zaten çok çok duygusal biriyim hamilelik beni çok daha duygusal etti ne diyeyim her gün dua edeceğim işler düzelsin diye her gün dört kolla sarılıyorum işe eşimde öyle Allahın yolumuzu açacağına inanıyorum

Güzel haberlerini bekliyorum

Ev kira değil dukkan Kira değil borç dediğiniz bu devirde herkesin içinde olduğu bir borç sayılır. Bebisinize şarkılar söyleyin annesi

Ya sorun borç değil işimiz olsa 3 ay sürmüyor o borcun sıfırlanması ama işler son 1 ayda bıçak gibi kesildi bütün psikolojimiz bozuldu
Para yoksa üzgünüm ama bir çocuğu dünyaya getirmek çok zor. En basitinden 3yaşında kızım bir gün dışarı çıkıyoruz en az 2 bin harcayıp geri geliyoruz. Yeni dünyaya gelen bir bebek ve hiç birşeyi yok herşeyi sıfırdan alınacak. Eşinize hak verdim ben.

200 bin TL ödenmeyecek bir miktar değil. Her şey bir anda oldu diyorsunuz esnaflıkta oluyor böyle şeyler. Eşinizin o tepkisi mantıklı olsa da duygusal olarak doğru olmamış maalesef. İnşAllah işleriniz açılır ve her şey yoluna girer.

Her şey hallolur bebegi gördüklerinde ebakın nasıl koşarak gelecekler. Siz de ozmana kadar baya bir toparlamış olursunuz. Düştüyseniz kalkmasınıda bilirisniz evelallah. Artık bir çocugunuz var. Şu an evin içinde olsa ondan kurtulmak ister miydin? O hald ekarnında diye onun yaşama hakkına el koyamazsınız. Sen o bebişi bi kucağına alıp emzir bak bakalım dünya nasıl etrafınızda dönüyor heleki ben eşimi görüyorum çocugun etrafında pervane ilk defa baba olacak ne oldugunu bilmiyor ki bi kere hastanede aşı olunca ağlamasını duysun bak o da bebekle birlikte nasıl ağlayacak. Hiç korkma üzülme önce kendine sonr abebişine odaklan her şey güzel olacak. Ben meditasyon felan yapıyordum her duşa girdiğimd ebu müziklerden açıp öyle duş alırdım. Çok rahatlatıyor. Rahatlamak için bunları denemeni öneririm.

Belkide bu bi imtihan sizde yıllarca çocuk bekleyen insanlara haksızlık değilmi? Çocuk nasibiyle bereketiyle gelir annelik duygusu şuan oluşmamış olabilir ama doğduğu zaman anlarsınız 200 bin lirada bişey yok ödenir Rabbim sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…