Hamileyim galiba kızlar inanamıyorum !!?

Sanırım bu testi alıp yapmanızı size ben söylemiştim, tebrik ederim size hamilesiniz demiştimm

Yarın vereceğim hava baya bozuk burada kapanıyor yağıyor duruyor baya bi ay olsun da ben bayılıyımm
Jsjhshs 😅😅 güzel haberlerinizi bekliyorum. Benimde böyleydi aynı testti. İnanılmaz silikti. Gidip test verdim, şimdi 23 haftalık hamileyim🌻 inşallah allahım size de hayırlı bir evlat nasip eder 🤩

Jsjhshs 😅😅 güzel haberlerinizi bekliyorum. Benimde böyleydi aynı testti. İnanılmaz silikti. Gidip test verdim, şimdi 23 haftalık hamileyim🌻 inşallah allahım size de hayırlı bir evlat nasip eder 🤩
İnşallah sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum hala şoktayım kan görmeden inanamıyorum ben hüngür hüngür ağlarım bunu duyarsam doktordan hala bi tuhafım zaten

İnşallah sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum hala şoktayım kan görmeden inanamıyorum ben hüngür hüngür ağlarım bunu duyarsam doktordan hala bi tuhafım zaten
Güzel telaşlar, ağlamalarımız böyle haberlere olsun 🤩

Bitki çayı, söktürücü tarzı şeyler içmeyin bu dönemde netleşene kadar.benim adet gecikmesinin 3. Günü silik çizgi çıkmıştı 4. Günü betaHcg 30.1 di. Biraz dişinizi sıkıp beklemeniz gerekecek . Pozitif duruyor herşey 🧿🧿🧿🙏

Bitki çayı, söktürücü tarzı şeyler içmeyin bu dönemde netleşene kadar.benim adet gecikmesinin 3. Günü silik çizgi çıkmıştı 4. Günü betaHcg 30.1 di. Biraz dişinizi sıkıp beklemeniz gerekecek . Pozitif duruyor herşey 🧿🧿🧿🙏
Moralim çok bozuldu yükselmeye de bilir dedi doktor yüksleedebilir dedi ama adete 9 varken çok düşüktü yükselme olmuş biraz dedi yükselmeyecek gibi geliyor bana ama prodictor early testi niye böyle yaptı ki direk ilk dakikalarda belirdi heveslendim bende
Böyle çıktıysa bunda illaki kanda en azından 10 20 olmuştur diye düşündüm

Canım sen üzülsen de sevinsen de varsa var yoksa yok. Neden üzülüp kendini strese sokasın ki? Daha sonuç net değil. Sen güzel düşün. İnşallah allahım sağlıkla sıhhatle nasip eder.

Canım sen üzülsen de sevinsen de varsa var yoksa yok. Neden üzülüp kendini strese sokasın ki? Daha sonuç net değil. Sen güzel düşün. İnşallah allahım sağlıkla sıhhatle nasip eder.
Çok teşekkür ederim valla iyiki varsınız ama artması güzel bir şey değil mi az da olsa

Moralim çok bozuldu yükselmeye de bilir dedi doktor yüksleedebilir dedi ama adete 9 varken çok düşüktü yükselme olmuş biraz dedi yükselmeyecek gibi geliyor bana ama prodictor early testi niye böyle yaptı ki direk ilk dakikalarda belirdi heveslendim bende
Böyle çıktıysa bunda illaki kanda en azından 10 20 olmuştur diye düşündüm
Moral bozmak için hiçbir sebep yok daha adet gününüz bile gelmemiş umut verici çok şey var. Adet olmadığınız sürece umut vardır. Kötü düşünmeyin.

Hemen çıktıysa bence hamilesiniz. Benim ilk yaptığım test negatif gibi çıktı. 10 dk sonra felan silik çizgi olmuş. Kuruma çizgisidir dedim. Ertesi gün tekrar yaptım. Hemen çıktı 😊
Benim testimde sizin ilkiniz gibi insallah bende hamileyimdir

Eklentiler

• IMG_20230507_081146_097.jpg
    IMG_20230507_081146_097.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20230507_081146_097.webp
    81,8 KB · Görüntüleme: 23
X