hamileyim fakat 9 aydan çok korkuyorum

yakamozzz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
11
0
arkadaşlar anne olan arkadaşların yazılarını okudum şimdi,öyle duygulandımki.ben ilk bebeğimi kaybettim 3 aylık hamileydim karnımda öldü,şuan 1 aylık hamileyim,o kadar çok istiyorum ki anne olmayı,bi okadarda korkuyorum şu 9 aydan,sanki yine aynı olaylar olacak gibi geliyor bir anda,allah korusun ya,inşallah 8 ay sonra bende bebeğimin resimlerini yollarım size,inşallahhhhhhhhhhhhŞeniz

ablacim öncelikle basin sagolsun.. umarim bu sefer bebegin sag saglim dünyaya gelir.. iyi düsün ki hersey iyi olsun.. korkma lütfen..

ablacim kizma ama konuyu yanlis yere acmissin :) bu gün ben baya bi dedektif oldum ya :)

veeeeeee HOSGELDINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ŞenizŞeniz

arkadaşlar anne olan arkadaşların yazılarını okudum şimdi,öyle duygulandımki.ben ilk bebeğimi kaybettim 3 aylık hamileydim karnımda öldü,şuan 1 aylık hamileyim,o kadar çok istiyorum ki anne olmayı,bi okadarda korkuyorum şu 9 aydan,sanki yine aynı olaylar olacak gibi geliyor bir anda,allah korusun ya,inşallah 8 ay sonra bende bebeğimin resimlerini yollarım size,inşallahhhhhhhhhhhhŞeniz

canım yaşadıklarına çok üzüldüm...Takdir Allahdan
İnşallah bu hamileliğinde bebeişini sağ salim kucağına alırsın Allahın izniyle..
Eskiye takılıp kalma canım moralini yüksek tut dua et ve bebeğini Alllaha emanet et canım

ALllaha emanet olun inşallah:1hug:

Hiç korkma canım.geçmişi de sakın düşünme. Her zaman pozitif düşün ve Allah'a güven.Senden gelen herşey kabulümdür de.Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah.

ablacim öncelikle basin sagolsun.. umarim bu sefer bebegin sag saglim dünyaya gelir.. iyi düsün ki hersey iyi olsun.. korkma lütfen..

ablacim kizma ama konuyu yanlis yere acmissin :) bu gün ben baya bi dedektif oldum ya :)

veeeeeee HOSGELDINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ŞenizŞeniz

ya çok teşekkürler cvbın için ya ben yeni üye oldum ve konu nerden açılıyor nasıl oluyor daha kavrayamadım,bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim

hepinize çok teşekkürler insanın gerçekten içini rahatlatıyorsunuz,eylülün ilk haftası bebeğimin kalp atışaları dinlenecek,eğer duyulursa hamileliğim yolunda,ama duyulmazsa işte yine o son,dua edin lütfennn,

hepinize çok teşekkürler insanın gerçekten içini rahatlatıyorsunuz,eylülün ilk haftası bebeğimin kalp atışaları dinlenecek,eğer duyulursa hamileliğim yolunda,ama duyulmazsa işte yine o son,dua edin lütfennn,

merhaba ben de senin gibi 3 aylıkken kaybettim şimdi 6+1im ve 7+o olunca drye gitcem inşallah ikimizde kalp atışını duyarız güp güp kaydirigubbakcemile3 ya senin 1.sinde kalp atmışmıydı herşey normal miydi?:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

X