Hamıleyım ekstrasıstol yasıyorum kızlar yardım edın

belgique

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
45
0
39
Ya kafayı yemek uzereyım on gundur ekstrasıstol denen bı hastalık yasıyorum kalbım normal atarken bı atımlını onceden yolluyomus ıcım sıkısır gıbı oluyo sonra kalbım bı basıncla tekrar atmaya baslıyo acayıp bısey cok korkuyorum yırmı sekızıncı haftama gırcem hamılelıkte boyle sorun yasayan oldumu ben artık bıtmıs haldeyım sureklı oluyo ne olur yasayan varsa bana yazın

canım normal bu bende de oluyo bazen kansızlık sorunun varsa hele bide çarpıntı filan olur. ekstra atımda olur endişelenme.

canım cok geçmiş olsun....
hamılelıın ılerleyen donemlerınde kan basıncının artması nedenıyle rıtım de bozukluk farklılık olabılceını okumustum dıe hatırlıorum...normal dıe bılıorum canım.dr una bı danıssaydın...bazen bende oluo ama ole asırı bı rahatsızlık vermıo daha hafıf gecıo sanırım bazen nefes falan alamıo gıbı olurum deriince bı nefes cekme geregı hıssedıorum..sen bı dr a adanıs gecmış olsun...sewgıler

cnm bendede kalp atımı öyle olabiliyor bazen ama sürekli değil ara sıra,daha çok heyecanlanınca öyle atıyor,teşhisini doktormu koydu?şundan soruyorum,dr ekg istiyor,çıkan sonuçta böyle bir rahatsızlık görülürse tanı konulabiliyor ve doktor ona göre uygun görürse tedavi uyguluyor

Bende de oluyor dikkat ettim yemekten sonra şu vitamin hapını hemen alırsam oluyor ara saatte aldığımda yaşamıyorum sanırım yüklü geliyor birde hızlı yemek yiyip uzandığımda ama bunlar normal

Bu aralar kullandığım progestan yüzünden bende de oluyor her akşam. Doktoruma sordum ilaç yapıyor normal dedi. Ama bazen öyle bir atıyor ki kalbim korkuyorum valla...

kizlar sagolun beni rahatlattiniz ama surekli bu ekstrasistol denen seyi yasiyorum sizde arada oluyomus doktora gittim kalbime bakildi bisey yok ama oyle huzursuz ediyorki insani anlatamam panik cok arttiriyomus bunu dusunmim diyosun ama bide ust uste olunca korkuyo insan valla psikolojim bozuldu allahim hepimize sifa versin inssalllah allah razi olsun sizden

canim sen belcikadan nerden oturuyorsun bende belcikada yasiyoruml bence baska doktora daha git bir ogren bakalim hayirlisi yaa Allah acil sifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…