Hamileyim dostlarrr:):):)

kızlar hamıleyımmmmmmmmmmmmm degerım 25 ten 76 oldu bugun cok şükür cok şükür darısı tüm olmayanların basınaaa coksekeriremsu]

KIZILDENİZ, tebrikler canım...a.s. :dance::teytey::dance::teytey:
Eşin ve senin için çok güzel bir yıldönümü hediyesi..
Rabbim sağlıkla ve mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin....

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin.Yüce rabbim kudretini bir kez daha gösterdi.Sabır ve inanmak her şeyin başı.Eşin çok inanmış olacağına ve olmuş.Bu bir ders aslında .Olmuyor diye göz yaşı döken arkadaşlar lütfen sabredin bu arada çareleri deneyin stres yapmayın.Bende istiyorum bir evladım olsun.Ekimde 6 yıl bitecek.Ama hiç bir zaman göz yaşı dökmedim.Ümidim var rabbim çok büyük herşeyde bir hayır var demekki şuan zamanı değil.Hepinizin Allah gönlüne göre versin.

canım cok tebrik ederim a.s.

Allah hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin.Darısı bizlere de olsun.
Rabbim vereceği zamanı biliyor.Ona hersey kolay bak ne güzel mucizeler veriyor :sm_cool::sm_cool:

Tekrar tebrik ederim a.s.

Allah hayılısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
burda yeniyim kimseyi tanımyıorum ama inan çok duygulandım çok sevindim
Rabbim bebeğinizle beraber sağlıklı mutlu uzun yıllar nasip etisn
inşallah hayırlı bir ewlat olur:lepi:a.s.
Allahım hepimise verir inşallah :1rolleyes:

Gözün aydın,korkulu bir umudun vardı,gerçek oldu çok şükür.Maşallah sonuna kadar böyle gitsin.Allah hep mucizeler yaşatsın size ve bebeğinize.

tebrikler kızıldeniz çok sevindim canım.Allahım kucağına almayı da nasip etsin.darısı bizlere inşallah...

Son düzenleme:
darkinlife dan sonra senin mucizenide gördük.
allah kucagına almayıda nasip etsin derramcım

Arkadaşlar ben yine dayanamayıp kan testi yaptım b hcg 80 ..ama ya çok az kahve bi lekelenme oldu bu yerleşme kanamasıdır dimi.bi damla şimdilik devamıda yok

canım adetının kacıncı gunu benım 2, gunu 76 cıktı doktor cok normal dedı ama bende lekelenme yok ama olabılıyomuş devamı gelmezse korkma canım a.s.

Bitanem gözün aydın canım.
Ben yoktum ne zamandır kusura bakma.Geç oldu tebrik etmem.Senin profil mesajın olmasa belki yine göremezdim.

Hayırlı olsun bebeişin.:lepi::lepi:İnşallah hayırlısıyla kucağına da alırsın.Bundan sonra çok dikkat ediyorsun kendine.Ev işi felan yapmak yok ona göre.
Bak işte mucizelere inanmak lazımmış di mi Nixin dediği gibi senin muzizeni de gördük çok şükür.İnşallah sende ayağını sürürsün de diğer arkadaşların haberleri d güzel güzel gelir.:dance::teytey:

Nasıl hissediyorsun kendini :)) Eminim çok güzel bir anne olacaksın cvanım benim.
İnternete giremiyorum.1 hafta sonra rahat rahat girerim görüşürüz yine çoooooooook öptüm sizi şekerler :)))

canım çok tebrik ederim seni .allahım kucağına almayı nasip etsin. allahım çok büyük eninde sonunda galiba hepimize bebişlerimizi verecek umarım bizim sıramız yakındır.

kızlar hamıleyımmmmmmmmmmmmm degerım 25 ten 76 oldu bugun cok şükür cok şükür darısı tüm olmayanların basınaaa coksekeriremsu]

çok sevindim canım ya allah ikinizede sağlık versin ilk tahlilini kaç gün geçince yaptırmıştın merak ettim .... ? Cevaplarsan sevinirim

adetıme 2 gun kala yaptım canım 6.94 cıktı dıger gun 10.74 adet gunum 25 cıktı ve gene dıger gun 76 ve ıkı gun sonra 170.96 cıktı canım basta deger cok düşüktü ben kımyasal gebelık falan sandım baya bı afallamıstım ama allahıma sukur olsun degerım güzel yukseldı darısı tum anne olmak ısteyenlere ınsaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…