Hamileyim dostlarrr:):):)

Kizil Deniz

Yiğit anası:)112
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.264
137
39
kızlar hamıleyımmmmmmmmmmmmm degerım 25 ten 76 oldu bugun cok şükür cok şükür darısı tüm olmayanların basınaaa coksekeriremsu]

ayyyyyyyyyyy hayatın en güzel süprizi bu olsa gerek sana , muziceler hep var canım
hamişliğin hayırlı olsun.Rabbim hayırlı ilerleyişler ve de sağlıkla kucaklasın.
herkese yaşatsın bu büyük mutluluğu............................

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

kızlar hamıleyımmmmmmmmmmmmm degerım 25 ten 76 oldu bugun cok şükür cok şükür darısı tüm olmayanların basınaaa coksekeriremsu]

:sm_cool::sm_cool: Allaaaahhhh süper yaa, maşallah canım benim Allah tamamına erdirsin inşallah, Allahın hikmetinden sual olunmaz işte görüyosun, peki sen durup dururken test neden yaptın içinemi doğdu yoksa,

ayyy çokkkk sevindim, Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallahŞeniz

tebrik ederim...Rabbim tamamına erdirsin...Vallahi umut oldun bize....darısı başımıza inşallah

Ne güzel bir süredir takip ediyordum hcg değerlerini çoook güzel. Allah kucağına almayı nasip etsin.

kızlar hiç ümitsiz olmayın eşimde ılerı hareket 0 dı yapısal bozukluk vardı testesteron düşüktü prolaktın yuksektı testesteron hormonu için virigen tablet kullandık 3 ay klomen ve kecı boynuzu pekmezı içine polen kattıkk bende pko vardı ama hormonlarımı etkılemıyordu allaha şükürr ve bukadar sorun varken ben normal yolla hamıle kaldım binlerce şükür darısı ısteyen herkesın basına olsun hala cok saskınım dogru düzgün sevınemıyorum cunku ınanamıyorummmmmm sadece belırtı olarak adet agrım olmadı normalde 1 hafta önce baslardı adet agrılarım bu ay agrımadı bundan şüphelendım eşimde devamlı belkı bu ay kalmıstır deyıp durdu :asigim: ama şimdi adet agrılarım var ama doktor normal dedı bol bol dınlen dedı su an hiç bir gebelık belırtısı yok bıraz halsızlık var okadar

hele şükür haber alabildim kızıldeniz
tebrik edeim canım bir mucize oldu desene
Rabbim isteyen herkese versin işallah
bende dahil olmak üzere senin adına çoook sevindim
sağlıkla kucağına alman dileğimle a.s.:1hug:

İşte gerçekten insanın içine doğuyo, ilk zamanlar hamilelik belirtisi falan olmuyo zaten hiçbişey anlamıyosun, ama çok dikkat et, çok yol yürüme, çok hareket etme her fırsatta uzanıp dinlenmeye çalış aman iyi bak kendine de bebişede :1hug:

canım tebrikler. Allah kucağına almayı da nasip etsin. ben de pkoluyum ve eşimde de hareket ve morfoloji problemi var. o yüzden sen bana çok umut oldun. darısı benim ve tüm isteyenlerin başına.

Canımmm benimmm gözünaydınn tebriklerrr,allah sağlıcakla kucağına almayıı nasip etsinnn .Hep konuşurduk eşlerimizin sorunlarını bakk herşey geride kaldııı ve rabbim mucizeni sana verdiiii .Alllahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin,kendine dikkat ett mucukkk Darısı başımaa :):sm_cool::teytey::dance:

Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza da alırsınız bebeğinizi. Bu kadar olumsuzluğa rağmen hamile kalman , hem de doğal yoldan kalman bir mucize canım tebriklerrrrrrrrrrrr. Darısı isteyen herkesin başına.. Amin.. a.s.

canımm ya cok şükür sabahtan beri seni bekliyorum meraktan catlıycaktım cok sevindim inşallh rabbim bizede nasip eder en yakın zamanda kendine iyi bak bebişinle

doktorum bana asılama bıle tutmaz demişti gercekten hiç ümitsiz olmayın ben okadar ümitsizdimki direk tüp bebege allıstırmıstım kendımı ve onda bıle cok ümidim yoktu aslında bukadar olumsuzluga karsı ama RABBİMİN ol demesı yetıyormus kızlar bu temmuzda 24 ünde 3. yılımız bıtıyordu her ay aglardım üzülürdüm cok sükür rabbıme bugunlerı gördüm darısı tüm isteyenlere ınsaallah tüm kalbımle dılıyorum canlarımmm a.s. Şeniz

tebrik ederim hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin ne güzel böyle senin gibi normal yolla hamiş olanların haberibni aldıkça umudum artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…