Aile Planlaması hamileyim çocuğumu evlatlık vermek istiyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah'ım yüceler yücesi kurban olduğum Rabbim takdirinden sual olunmaz ama sen böyle vasifsizlara evlat nasip ediyorsun. Kulların zinanın yolunu şaşırmış...

ben kimseyi kirmak icin degil kirildigim icin soyledim 17 yil bebegim olsun diye maddi manevi neler cektigimi anlatmak istedim o kizada hak vermedigimi soyledim fakat olmus olmamasi gereken dedim keske bu hataya dusmeseydi cocuk yapmak degil boyle bi iliski yasamasi cok ahlaksizca ama dedigim gibi bunu ailesiyle yada onu koruyup en dogru karari verecek biriyle cozmesi gerek ayrica ben hicbir para odemiyorum bebegi aldigim bayana cunku evladin paha bicilemez oldugunu bilen bi anneyim yalnizca dogum ve mahkeme masraflarini karsilarim cunku o cocugun annesi ben olucagim icin benim namus ve yasa disi yada uygunsuz hicbir hareketim olmaz gayet ciddiyim ayrica sosyal hizmetlerdede basvuru dosyam var bu isleri iyi biliyorum geri isteme her sekilde olabiliyor oradaki memur bu sekilde anlasarak ilerlemenin daha guvenilir oldugunu soyluyor cunku veren insani taniyacagim icin obur turlu bu mumkun degil topa tutmak yerine gercekci olmak gerek demek istemistim sadece

Sosyal hizmetlere basvuracaksin. Durumunu aciklayacaksin dogum yapinca alacaklar bebegi.

Bence bu konu fake, konu sahibi toz oldu buradan

Başlığın altındaki herkes kızı topa tuttuğu için gitmiş olabilir mi? Bu arada kusura bakmayın da biyolojik anne olup da besledi büyüttü diye de kimse mükemmel değil. İnsan özünde bencil bir varlık... İster anne olsun ister çocuk, uzaktan 'yapmasaydın o zaman' demesi kolay. Tabi umarım hiç kimse böyle bir şey yaşamaz da yaşatmaz da.

Evet gerçekten çok zor bir dönemden geçtik halen çok özlüyorum onları resimlerine bakıyorum kıyafetlerine bakıyorum ağlıyorum eskiye göre daha iyiyim ama çok dua ederlerdi bana Allahım ne olur annemin karnından bir kardeş ver diye Rabbim düşmanımın başına vermesin böyle bir acı olsun ama tc numaraları var bende onlar 18 yaşına gelince bulup isterlerse o zaman nüfusumuza alacağız inşallah Rabbim her isteyene hayırlısını sağlıklısını nasip etsin inşallah.

amin canim insallah bizim gibide cok insan var rabbim hepimizin gonlune gore hayirli saglikli uzun omurlu evlatlar versin

Konu Sahibi neden yoksun burda gerçekleri okudun bence bunca insandan yazacak yüzün mü yok acaba ? Böylesine hassas bir konu da sessiz olma. Gerçekten anormal !
Seni kimse topa tutmadı ben dahil buradaki herkes senin bebeğine üzüldü ! Keşke sende bizler kadar birazcık vicdan sahibi olsaydın ...
3 ay önce düşük yaptım hala canım acıyor içim yanıyor unutamıyorum bi türlü içimin acısı dinmiyor .sakın bi hata yapma gerçekten bunun vebalini ödemeyezsin düşün ki hata senin hatan o masum bebeğin hiç bir suçu günahı yok !

Bebeğiniz doğunca hala vermek istiyorsanız pek de yasal olmayan bir yol olan herhangi bir aileye evlatlık vermek seçeneği yerine lütfen çocuk esirgeme kurumuna başvurunuz.
Hanımlar sizde elden evlatlık vermeye teşvik etmeyiniz, bu topikleri okuyan birçok kızın yanlış kararlar almasına neden olabilirsiniz.

Mrb ben talibim çocuğunuza 46 yaşındayım ve hiç evlâdım yok seve seve sıcak bir yuva veririm bana tlf numaranızı yazarsanız size ulaşabilirim sevgiler

Mrb benim çocuğum yok bebeğine sıcak bir yuva verebilirim izmirde yaşıyorum elimden gelen herşeyi seve seve yaparım bana ulaşabilirsiniz mailim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…