Hamileyim ama

bulut

Allah büyüktür..
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
747
3
Arkadaşlar merhaba beta hcg değerim 12000 çıktı 6+5 günlük hamileyim sizce neden bu kadar yüksek internetten genel bir araştırma yaptım iyi şeyler yazmıyor şimdi siz doktora git diyceksiniz gidicem zaten bu hafta ultrasaonda karından görünsün diye bekliyorum hem de kapl atışını duyabilmek için 7 haftalık olsun dedim ama bu gün internetten değerin yüksek olmasının mol gebeelik filan olabildiğini okuyunca çok moralim bozuldu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın

canım bu konuda bilgim yok ama moralini bozma bence en doğru bilgiyi doktorundan alırsın

ALLAH yardımcın olsun a.s.

canım inşallah mol gebelik filan değildir Allah gönlüne göre versin ama 1200 normal bir değer olması lazım mol gebelikte daha fazla oluyor ddiye biliyordum

Canım benim sakın moralini bozma.Ve şuan olumsuz şeyler düşünme.En iyisini Dr'lar bilir.
Bir an önce dr'a gider ve öğrenirsin.Olumsuz düşüncelere odaklanırsan olumsuzluğa davetiye çıkarırsın.Pozitif düşün.Unutma herşeyde bir hayır vardır.Senin için hayırlı olanı diliyorum Allah'tan.

Doktor gözetimi dışında yaptırdığın kan değerlerine fazla takılma derim. Hamile olduğum halde hamile olmadığım çıktı üstelik ayrıntılı kan testinde... Bence doktoruna git. Kötü düşünme ne olursuuuuuunnn.... Git doktora ve bak bakalım bücürüğüne 6. haftada duyabilirsin kalp atışını. Bizimki 6+4 'dü kalp atışını duyduğumuzda....

canım sıkma canını eğer öle bişey varsa hayılısı bu demektir

hakkında hayırlısı olsun canım :Saruboceq:
ama sen 7. haftayı bekleme gecikmeden dr a git
tam sonucu öğrenmiş olursun kafanı fazla karıştırma

üzülme mol gebelik değildir bence mol gebeliklerde yüz binler olması lazım diye biliyorum bende ben beş haftalıkken 15.000 di doktor gayet iyi dedi kese göründü şimdi 7 haftalık bugün kalp atışlarını duydum. ama kanamam var ondan tedirginim normal olabilir diyor doktor bakalım hayırlısı

Arkadaşlar merhaba beta hcg değerim 12000 çıktı 6+5 günlük hamileyim sizce neden bu kadar yüksek internetten genel bir araştırma yaptım iyi şeyler yazmıyor şimdi siz doktora git diyceksiniz gidicem zaten bu hafta ultrasaonda karından görünsün diye bekliyorum hem de kapl atışını duyabilmek için 7 haftalık olsun dedim ama bu gün internetten değerin yüksek olmasının mol gebeelik filan olabildiğini okuyunca çok moralim bozuldu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın

canım benim hiç endişe etme,benimde değerim çok hzılı artmıştı,ve az kaldı kızımın doğmasına,bu tür şeylerle bebeğini üzme annesi:CüvCüv:
belki ikiz gebelik bile olabilir cnm,değerlerde bir sorun yok hatta benim ki > 15.000 çıkmıştı,hastanede çalıştığım için sürekli tahlil yaptırmıştım:teselli:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için dün doktora gittim bebeğimin kalp atışlarını dinletti çok şükür sorun yok çok heyecanlandım dün çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese yaşatsın...

X