hamileyim ama...

D

denizinsesi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi denizinsesi
kızlar ben 9 haftalık hamileyim ara ara kahverrengi akıntılarım oluyor doktorum dinlenmemmi söyledi bende öyle yapıyorum ama biraz ayağa kalktığımda hemen geliyor aynı zamanda kum döküyorum bugün böbrek ağrısyla uyandım tuvalete gittiğimde koyu kahverengi akıntı gelmiş bu kadar koyu gelmemişti sizce bu akıntılar böbrekteki kumla alakalı olabilir mi ne yapacağımı bilmiyorum moralimi yükse tutmaya çalışıyorum ama olmuyor benim gibi şikayetleri olan arkadaşlar cevap bekliyorum

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm dr un bu akıntılardan sonra ultrason da baktı mı? sanırım o zaman akıntının nedeni belli olur... geçmiş olsun canını sıkma umarım kötü bişey yoktur..

geçmiş olsun tatlım benimde öleydi ilk haftalarım ve dr bol dinlenme vermişti birde progestan kullandım.ve faydası oldu.dr sanada vermesi lazım.vermedimi ilaç???bol bol dinlenmye çalış ve bol sıvı al su iç yani.birde ne kadar kafana takıp stres yaparsan o kadar etkilersin bebeğini.kafana takamamaya çalış tatlım.inşallah meleğin seni üzmez hayatım.

canım bu önemli bir mesele. böbreklerden kaynaklanıyorsa durum ciddi olabilir. Bu nedenle bence derhal bir nefroloji uzmanına görün derim.

canım ben progestan kullanıyorum aslında faydası oldu ama tam geçti derken yine kahverengi akıntım oluyor şimdi hiç kalkmıyorum sürekli yatıyorum pazartesi doktora gidicez hayırlı güzel haberler alırız inşallah bebeğim de iyidir sağlıkı sıhhatlidir.

gecmiş olsun canım....moralını yuksek tut...ve bol bol dınlen.bı arkadasımda aynı sen gıbı...9 ay boyunca yatması gerekıo.ve suan 3 aylık hamıle....moralınıyuksek tut ki bebişinde sıkı sıkı sana tutunsun annesi...yat hiç kalkma....bebişin için deger.....sewgıler

canımm bende ilk üç ay çok sık yaşadım kahverengi akıntıyı bazende kahve telvesi gibi geliyorduuu ...progesteron iğne kullandım sonrada 3.5 ay boyunca hapını ..allaha şükür geçti daha sonraa...ama benimde dr um sürekli yatmam gerektiğini söylemiştii snede öyle yap canım çok dikkatli ol ve stres yapma Rabbim bebeğini sana bağışlasın canımmm a.s.a.s.

X