hamileyim ama tehlikeli

melegimtoprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
20
0
40
hamileliğimi 5 haftalıkken öğrendim fakat her dakika korkuyla geçiyor günlerim.Daha önce 2 defa biri 5 haftalık diğeri 11 haftalık bebegim karnımda öldü ve küretaj oldum.Şimdi aynı sorunları yaşamak istemiyorum:KK70:oktorum progestan verdi onu kullanıyorum:Şu an bebegim 10 hafta 6 günlük İnşallah bir şey olmadan hayırlısıyla bebgimi dünyaya getiririm

insallah melegini saglıklı bi sekilede kucagına alırsın arkadaşım.stres yapma.rahat ol...bu mübarek günde bol bol dualar et melegimi bana bagışla Allahım diye....:nazar:

Önce tebrik ederim Rabbim hayırlısıya kucağınıza almayı nasip etsin
olumlu düşünün hep olumsuzlukları atın içinizden olurmu hem kendizi
hemde bebeğinizi yıpratmamış olursunuz
Allahın izniyle sağlıkla kucağınıza almayı nasip ediyorum sevgiler a.s.

insallah melegini saglıklı bi sekilde kucagına alırsın arkadaşım.stres yapma.rahat ol...bu mübarek günde bol bol dualar et melegimi bana bagışla Allahım diye....:nazar:

Son düzenleme:
canım Allah sağlıklı bi şekilde meleğini kucağına almayı nasip etsin.cok zor bi durum bende benzer durumlar yaşadım.ihşalalh bi sorun cıkmaz ve sen mutlu olrsun.pozitif düşün her şeye rağmenn

Allah hayirlsi ile kucağina almak nasip etsin.
Inşallah tipiiş tipiş yürürken ,anne diye ciyaklarken ve okula giderken bugünleri hatirlayip iyi ki yapmişim derisn.:)))))))

rabbim senin ve senin gibi evlat sevgisene hasret olan tüm bekleyenlere tez zamanda bebeklerini kucağına almasını nasip etsin. mübarek aylarda çoçuk için dua eden kimsenin duasını ters çevirmesin inş. amiiin...

meleğine bir yaşam nasip etmişse yaradan mutlaka ki yaşayacaktır..Herşey ALLAHın takdiridir..Rabbim yavruna hayırlı bir ömür nasip eder inşallah..hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle..

Allahım bu mübarek günde bütün anne adaylarının kucaklarını boş bırakmasın ,yavrularına kavuştursun inşallah.

Bu mübarek günde dualarımız seninle.. Allah hepimizin gebeliklerine sağlık versin inşallah.Buarada sakın karamsar olma.. Bu dönemde moralini yüksek tutki karnındaki melekte güçlü olsun.. Unutma o daha minicik ama biz ne hissediyorsak onu yaşıyor ve bilinçaltına kaydediyor.. Hep pozitif ol; Allah büyük ,herşey çok daha güzel olacaktır buna inan.

hamileliğimi 5 haftalıkken öğrendim fakat her dakika korkuyla geçiyor günlerim.Daha önce 2 defa biri 5 haftalık diğeri 11 haftalık bebegim karnımda öldü ve küretaj oldum.Şimdi aynı sorunları yaşamak istemiyorum:KK70:oktorum progestan verdi onu kullanıyorum:Şu an bebegim 10 hafta 6 günlük İnşallah bir şey olmadan hayırlısıyla bebgimi dünyaya getiririm

Bendede düşük tehlikesi olmuştu tek çaresi bu dönem geçinceye kadar kılını bile kıpırdatmadan yatmak..Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum inşallah sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın :1hug:

:nazar::nazar:canım inşallah herşey yolunda gider olumsuz düşünme bende 1 kez düşük yaptım Rabbim kimseye yaşatmasın. eğer ev hanımıysan güzelce istirahatini yap beslenmene dikkat et moralde çok önemli iyi düşünmeye çalış. Busefer umarım herşey yolunda gider... sağlıkla kalman dileğiyle.a.s.:nazar:

X