hamileyim ama ne kadarlık kararsızım

hko_8

Allahım sağlık ver oğluma
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
705
0
merhaba arkadaşlar. Ben de aranıza katıldım şükürler olsun. Tabi beklemediğimiz bir zamanda oldu bebeğim ama Allah bebeği olmayan tüm arkadaşlarımıza bu heyecanı nasip etsin. Bir sorum olacak hamile olduğumu öğrendiğimden beri iki ayrı doktora gittim birisi 8 haftalık dedi birisi suan hesabıma göre 7 haftalık aklım karıştı. Ve bebeğimin gelişim değerlerine baktığımda boy 19 mm fakat kilomuz 5 gr da kalmış normal değerler mi? benim gibi yaklaşık 2 aylık arkadaşlar değerlerini yazarlarsa sevinirim. :Saruboceq:

sitelerde son adet tarihini yazdıgında veriyor kac haftalık oldugunu doktorlarda öyle hesaplıyor zaten

merhaba,
valla ben doktora göre 4 hafta 3 günlük hamileyim ama son adet tarihime göre 7 haftalık
anlamdım zaten doktorun söylediğini dikkate alıyorum

Evvet canım benimde bebişim dr ye gittiğimde 7 haftalıktı ve boyumuz 12 mm idi. Fakat başkaları ile kıyaslamak doğru değil.... En azından ben bunu öğrendim... Güvendiğin doktor hangisi ise ondan devam et bence ... 2 yada 3 doktora gitmek gerekmedikçe pek iyi değil.... Allah sağlıklı bebişler versin annesi :CüvCüv: ....

Evet haklısınız ne kadar kıyaslarsam o kadar etkilenirim. Doktorun dediğine göre hesaplayalım o zaman artık. Çok teşekkür ederim:lepi::CüvCüv:

.. ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.

aminnn arkadaşlar rabbim olmayanlara da versin inşallah.:1hug:

a.s Selam arkadaslar henüz cok yeniyim burda
Bende su anda 7 hafta 3 günlük hamileyim..Son regl tarihim 25 aralik yani buna göre 9 hafta 1 günlük hamile olmam lazim..Ancak doktorum yumurtlamanin daha gec oldugu bundan dolayi da bebegin ana rahmine yerlesmesinin zaman aldigindan dolayi bir gecikme oldugunu söyledi. Alinan kan degerleri ve bebegin ultrasonografik görüntüleriyle 7 hafta 3 günlük hamile olduguma karar verildi. Bebek henüz 8.4 mm..Dolayisiyla dogum tarihim 1 ekimden 10 ekime atildi..
Bu 3. gebeligim olmasina ragmen ilk defa böyle bir seyle karsilastigim icin benimde kafamda karismadi degil..Acikcasi bu durumdan dolayida biraz evhamliyim..

Tebr,klerr.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh

canım vaginal ultrason ile bakıldımı?

benim adet tarihime göre hesaplamam ultrason ile çakıştı mesela ultrasona göre 1 hafta fark var adet tarihlerimide iyi takip etmeme rağmen ultrasondaki hesabı ciddiye almamız gerekliymiş

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…